Creatin ve Böbrek Ağrısı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Azazel tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Herkes merhaba...

Geçen sene Creatin ürünü almıştım, 2007'de. Ürünün son kullanma tarihi ise 02/2009'da bitiyor. Yani günleri sayılı. Ürünü ise 2008 başlarında açmıştım, yani ambalajı 2008 başında açıldı. Daha önce kullandığımda böyle bir şikayetim olmamıştı şahsen, henüz yükleme dönemindeyim ve yarın öğlen 4. günüm bitecek. Bu ürün bende kilo artışı yaratıyordu; fakat bir kilo artışı yaşamadım yükleme döneminde henüz ve günde ortalama 6-7 litre su içmeme rağmen böbreklerimde bir ağrı var ara ara. SKT'den kaynaklanan bir şey mi bu? Bu hafta randevu alıp radyolojiye gideceğim. Ultrason ile baktırayım yine de ben böbreklerime. Daha önce 2 kez daha yükleme yapıp kullandım creatin, lakin ilk defa yaşıyorum böyle bir şey. Forumda bununla ilgili bir başlık vardı ama sorunumun biraz önem arz etmesinden ve özel olmasından dolayı ayrı bir başlıktan sormak istedim.
    Kullandığım marka EAS, gayet kaliteli. Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar, önümüzdeki hafta da yenisini almayı düşünüyorum şahsen.

Sormak istediğim bir diğer konu da yeni ürünü aldığımda kullanımı nasıl yapacağım? 2 hafta bekleyip tekrar yükleme yapmayı düşünüyorum çünkü ben. Sizlerin bir tavsiyesi var mı acaba? Veya yenisini almama gerek var mı?

Teşekkürler...

2. fab

fab Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam,
    bende harline in creatini var bende yükleme sürecindeyim, kullanma talimatında 6 haftalık kullanım sonrasında ara veriniz yazıyor ( en az 1 hafta ) aynı zamanda günde bol miktarda su içilmesi gerektiğini söylüyor ki sen zaten su içtiğini yazmışsın creatinin 2 şekilde kullanımı var 1. si senin ve benim yaptığım gibi ilk hafta yükleme daha sonrasında günde 1 ölçek ancak forumda başka türde de kullanımı olduğunu görmüştüm ( ilk hafta yükleme olmadan ) aratırsan bulabilirsin ,ağrı içinde; sen yinede kontrollerini yaptır bel bölgesindeki kaslardan kaynaklanan ağrıda olabilir.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.497
    Ödül Puanları:
    123
    ilk kullanmaya başladığımda benimde ara sıra tek böbrek tarafında kesik kesik ve kısa süreli ağrı olduğunu hatırlıyorum..daha önce kullandığınızı belirtmişsiniz fakat uzun süre kullanmamaktan olabilir..yeni dolmuş skt.nin sorun çıkaracağını sanmıyorum helede kutu açılmamışsa..

4. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Kutuyu 2007'nin sonunda açmıştım hocam. Daha yeni açılmadı.

5. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    walla ben yükleme yapmıorm ama hardlinenin creapure ürününü 2 aydır kullanıyorum henüz böbrek agrısı vb gibi şikayetm yok

6. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    GNC Creatin aldım bugün. Eski Creatin'i yüklemenin 4. gününde bıraktım, yani bugün. Şimdi bu yeni Creatin ile yükleme yapmaya ne zaman başlayayım? Önümüzdeki Pazartesi uygun mu? Yoksa 2 hafta beklememe gerek var mı? 1.5 ay kullanmadım çünkü?

7. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    Ağrılarının sebebi kreatinden zarar görmiyim kaygısıyla içtiğin 6-7 litre suda olabilir.Fazla su içilmesiyle(4+ litre) oluşan su zehirlenmesi diye bişide var.4 litresi üstü zararlıdır.Kreatin ve protein tozundan zarar görmemek için 3-3.5 litre fazlasıyla yeterli bir miktar

Sayfayı Paylaş