Creatin su tutuyor.O zaman yüzü şişirmez mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xean tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ben kreatinin işe yaramadığına katılmıyorum.hatta bence en kullanılabilecek supplement.ne açıdan şöyle ki;su tutumu kasları iri göstermesi güç artışı vs minimal etkiler oluyor genelde,yani çok çok ekstra bir güç artışı kasların iri durmasını beklememek lazım.kişiden kişiye de fark gösteriyor bu etkilerin miktarı.bazılarında gerçekten su tutabiliyor ya da bir miktar güç artışı sağlayabiliyor.fakat enerji verme konusunda ben normalin altı dozunda almama rağmen büyük etki görüyorum.hele idmanların süreleri uzun sürüyorsa creatine kullanımının enerji açısından faydası kayda değer diye düşünüyorum.2 saate yakın sürüyor idmanlarım,creatine e belli bir süre ara verdiğim zamanlar idmanların sonlarını çıkarmakta zorlanabiliyorum,fakat kullanırken böyle bir sorun hiç yaşamıyorum.

hercules13 bunu beğendi.
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    İse yaramamasi soz konusu degil zaten,etkinligi kanitlanmis 1 2 supplementden biri

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Mental olarak etkisinden şüphe yok. %30 fazla kreatin kasa çok yüksek güçler kazandırabiliyor haklısınız. Ama birşeyi unutuyorsunuz 5 gr kreatin yaklaşık 4.5 kilo ette bulunuyor miktarın ne kadar yüksek olduğunun farkındayızdır umarım. Markaların satış hilesi olarak haftada 80 grama yakın kreatini vücuda sokmasının hesabını yaparsak 72 kg et yapar. (yükleme haftası) Yüklemesiz kullansanız bile ne derseniz deyin kendinizde biliyorsunuz olmasada OLUR.

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    merak ettiğim şey bu kreatin maddesi nereden elde ediliyor ? kırmızı etten ayrıştırabileceklerini sanmıyorum.

Alfonso_ bunu beğendi.
  5. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Kırmızı ette 100 gramında 0.12 gram sanırsam

Sayfayı Paylaş