creatin protein ve aminoasit için düşünceleriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xchllyx tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xchllyx

xchllyx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhaba öncelikle aklımdaki soruları sormalyım bu soruların cevaplarına göre hareket edeceğim . body ile 3 ay ilgilenmiştim askerlik araya girdği için bırakmıştım askerde bu imkanı buldum tekrar başlıyorum 6 aydan sonra bukez yardımcı maddeler kullanarak dönmek istiyorum
    1. creatin almak istiyorum araştırmalarım sonucu Universal creatine powder almaya karar verdim fakat universal nutrition creatin ile bir farkı varmı yada 2 si aynı şeymi bunu anlayamadım farkı varsa nedir hangisini kullanmalıyım
    2. bunun yanı sıra aminoasit kullanmak istiyorum bunuda universal 3001 olarak düşündüm protein ile amino asit arasında kaldım hangisini alsam daha faydalı olur daha cabuk yararlanabılırım proteinin ve aminoasidin tam işlevi nedir . creatin amino ve protein aynı anda kullanılırmı
    3. yükleme nasıl yapılıyor hangı kosullarda yapmalıyım yukleme yaparken antreman da yapsam fark edermi
    4.bunları kullanmaya başlamam için zaman gerekirmi zararı yoksa hemen kullanmak istiyorum 1 hafta oldu tekrar başlayalı
    5. 1.90 boy
    92 kg
    birazda yaglı vücudum var haftda 4 gün 1.5 saatlik spor yeterli olurmu

Ve dikkat etmem gereken unsuları belırten bılgılı bır arkadaş bana yol gosterirse çok sevinirim .

Sayfayı Paylaş