creatin protein tozu ikilisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yeni değilim fakat burda hemen cevaplanır diye buraya yazayım creatin ve protein tozunu aynı anda kullansam bir sorun teşkil edermi diye sorcaktım cretain kollarda kalınlaşma yapıyormuş doğrumu birde bunu sorcam

2. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    hicbir sorun olmaz beraber kullanabilirsin.
    creatine'e bazi vucutlar inanilmaz pozitif reaksiyon gosteriyor bazilari o kadar gostermiyor, bakman gerek.
    Normal tukettiginden yuzde 10-20 daha fazla su tuket, kafeini ve alkolu azalt kreatin kullanirken.
    Bir de glisemik endeksi uygun bir fruktozla tuketebilirsin: genelde herkes uzum suyu tercih eder, ki bu dogrudur.

dlxattack bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim cevabınız için peki bu kalınlaştırma olayı doğrumu kasların arasını iyice açıp sulandırıp vs vs birşeyler yazıyordu cogunluk kısıde 1 cm fılan kalınlasma oluyormus?

4. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    benim oldu vucudum kreatin'e cok iyi tepki gosteriyodu. son 2 aydan beri ara vermistim vucut biraz eksikligini hissetsin sonra gunde 20-25 gramla daha sert bisekilde kullanmayi planliyorum 7-10 gunlugune sonra gunde 10 grama devam.
    kas hucrelerine daha fazla su tasiniyo - olay bundan ibaret... ama sadece suyun tasinmasi onemli degil su ile beraber kas hucrelerinin diger ihtiyaci olan seyler de tasiniyor. 1 cm kalinlasma olur mu onu bilmem ama bunyeye gore farkedilir bir degisiklik olur.

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Hem yeni değilim diye vurguluyorsun, hemde iki dakika araştırmıyorsun. Defalarca sordular, defalarca cevaplandı.

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    sağlık olsun yapcak birşey yok baktım fakat göremedim .)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:21 ----------

yeniden teşekkür ederim bakalım kullanınca sonuçları yazıcam

Sayfayı Paylaş