Creatin Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JohnAbruzzi tarafından 6 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JohnAbruzzi

JohnAbruzzi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar.1.5 seneye yakın bir süredir spor yapıyorum genelde ara vererek yaptım cogunlukla son 3 aydır düzenli birşekilde yapıyorum sporumu haftada 4 gun ağırlık çalışıyorum.Vücüdumda biraz yağlanma var karın kısmında ozellikle alt karında bu yuzden de hafta sonları bazen 1 gun bazen 2 gun cardio yapıyorum.Beslenmeme elimden geldğince dikkat ediyorum yağsız dengeli beslenmeye çalışıyorum.Xpro Amino 6000 ve Ultimate Nutritoun Whey Protein kullanıyorum vücüdumda bir toparlanma oldu göğüs,kol ve omuz kısımlarında.Cardio sayesinde de karın kısmımda sertlesme hissediyorum. Yalnız hala istediğim kiloları basamıyorum.Örneğin bench press de en fazla 25+25=50 kiloyu yardımsız yapabiliyorum.Daha sonraki genelde son set oluyor 60 kiloyu yardımla yapıyorum 65-70 kiloyu denediğimde hiç yapamıyorum.Genel bir özet geçtim sormak istedigim ise creatin alsam kilo artışı nasıl olur? vucudumdaki yağ oranında tekrar bir artış olur mu? Creatine ara verdiğimde kasların tekrar ilk başladığımdaki gibi mi olur ? Çok su toplar mı kaslar ?
    Boyum:173 cm Kilo:73
    Şimdiden cevap verecek arkadaşlara teşekkürler...

2. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    forum içerisinde detaylı bilgiler mevcuttur..zahmet edip arama motoruna tıklarsanız cevabını aradığınız soru için sizden önce binlerce kişinin bu soruyu sorduğunu ve verilen cevapları görürsünüz..

draft bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş