creatin, kaslarım yanıyor

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gqn tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar antremandan 1 saat önce daha öncedne 20 gram yükleme yaptığım creatin aldım ( 5 gram ).

üzerine l-carnitine içtim bi tüp. antreman sırasında şok oldum. çünkü 50 kg bench press te 12x3 set tamamlayamayan ben 70 kiloyu zorlansamda tamamladım. ağırlıklarda inanılmaz artışlar oldu. antreman bitti sabah kalktım inanılmaz şekilde kaslarımın yandığını hissediyorum. ağrılarım çok. bu iyiye mi işarettir kötüyemi sizce.

2. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    ben iyiye işaret olduğu kanaatindeyim,çalışan kas yıpranır ve zorlanır bunun ertesi olarak ta düzgün beslenme ve dinlenmeyle bi recovery ve büyüme sürecine girer bu süreçte bu tip ağrılar ne kadar çoksa bence o kadar ilerleme kaydetmişsindir antremandan o kadar fayda sağlamışsındır.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yanma ile kas ağrısı farklı şeyler..umarım sizinki kas ağrısıdır..kas ağrısında kası kastığınızda hatta dokunduğunuzda dahi ağrır..

buarada ufak bir öneri..creatini antremadan sonra alsanız çok daha iyi olur..boşalmış creatine fosfat depolarını yenilersiniz..antremandan önce almanızın depolara hemen etkisi olmayacaktır..

4. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    alakası var mı emin değilim ama su içiyorsunuz değil mi yeterli miktarda ?

diez bunu beğendi.
  5. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Limonun dediği gibi su cok önemli. Boool bol su iç ;) ve diez'in dediği gibi L-carnitine i idman öncesi, Creatine i cıkış olarak al idman sonrası yorgunlugunu da alır ve yenilemeyi sağlar şahsen çıkış alıyorum protein ile birlikte cgt karsımımı..

Son düzenleme: 20 Ekim 2009
  6. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    yanmadan akstım ağrı işte. yani inanılmaz ağrıyor. dokununcada ağrı yapıyor. antremandan sonra alacağım creatini.

su konusunda da. ; o kadar fazla su içiyorum ki. yağlanmadaki azalmayı buna bağlıyorum. yani gereğinden fazla bile su içiyorum.

yorumlarınız için teşekkürler. bu gün biraz daha ağrılarım azaldı . sanırım antremanda 10 dk koşu yapıp, biraz ısınınca ağrıları hissetmicem bile..

7. Sahoo

Sahoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ısınınca geçerde akşam yatağa yatınca durum sakat bu aralar bendede var o ağrılar ama ben alıştım artık : )

Sayfayı Paylaş