Creatin Hakkında...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Azazel tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Forumda defalarca aradım; fakat bulamadım. Eas Creatin almış bulunmaktayım. Yükleme yapacağım 6'şar saat ara ile 5'er gram alacağım. Dimes'in %100 üzüm suyu ile içmeyi düşünüyorum. Antrenman'dan 45 dakika önce alacağım diğer öğünler için de öğünlerden 2 saat sonra alacağım. Bu noktada kaç ml meyve suyu ile karıştırayım? Whey'deki gibi 500-600 gibi uçuk rakamlarla mı? Ayrıca Creatin aldıktan sonra üstüne yemek falan yesem sorun olur mu? Kahvaltı zamanı da 2 saat sonrasını bekleyemeyeceğim için kahvaltıdan hemen sonra alsam olur mu acaba?

Şimdiden teşekkürler...

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Kahvaltıdan önce yada sonra tüketmen uygundur fakat aç karnına tüketilirse daha çok fayda görülebileceğine inanıyorum..

Antrenman 30-45 dakika önce ve Antrenmandan hemen sonra almak üzere ürünü bölerek alırsan daha iyi olur, Creatinden en etkili fayda göreceğin şekli idmandan sonra almaktır..

Hayır, 500 ml çok fazla olur bu yüzden yarım su bardağı kadar sıvı ile tüketebilirsin (su,meyve suları) creatin kullanılırken B-6 vitamini ile tüketilmesi tavsiye edilir...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş