Crazyfit

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve eşek arısı tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eşek arısı

eşek arısı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Forumunuza yeni kayıt oldum ve bu benim ilk konum olacak.Umarım konumu doğru yere açmışımdır.Sorum bu body building salonlarındaki crazyfit aletiyle ilgili.Hem yağ yakıp hem kas yapmak istediğim için haftada 3 gün kardiyo,3 gün ağırlık çalışması yapıyorum ve kardiyo yaptığım günlerin sonunda crazyfit'i kullanıyorum ama bana bu aletin yararlılığı çok da inandırcı gelmiyor.Şimdi sen neden bunu ne kadar taktın diye sorarsanız 1 saatlik kardiyodan sonra bu crazyfit denen alet işkence gibi geliyor.Eğer yağ yakmada bir rolü yoksa boşu boşuna vaktimizi öldürmeyelim.Verceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bir saatlik kardio'nun uzerine baska bir sey yapmaniza gerek yok. Crazyfit nedir hic bir fikrim yok ama yag yakmaya calisan birinin bir saatten daha uzun bir sure kosmasi dogru olmaz. Haftada uc gun agirlik calisarak da cok dogru bir atim atmissiniz. Bir tek beslenme ve dinlenmenize dikkat etmek kaliyor geriye. Bu konular icin de forumda bir cok baslik mevcut, onlari okumanizi tavsiye ederim.

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ben ne oldugunu biliyorum,

eskiden kalabalik yerlerde carsida vs. ayak masaji makineleri olurdu.
    İnce uzun bir cihaz, buzdolabi motorunun etrafinda amortisorler vs. bozuk para atip ayakta uzerine cikardiniz 1-2 dakika titretirdi, iste onun gelismis versiyonu.

zaman kaybindan baska bir sey degil...

4. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Power Plate taklidi ürünlerden biri, özellik olarak bir farkı var mıdır, bilmiyorum.

Ama Power Plate hiçte zaman kaybı bir alet değil, bir çok sporcunun antremanlarında kullandığı bir ürün.

Arkadaşın sorusuna gelince. Sadece üzerine çıkıp duruyorsan yağ yakımına çokta faydası olacağını sanmıyorum. O kadar cardiodan sonra çokta gerekli değil gibi.

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    titreyen bir cihazin uzerinde dikilip bekliyorsan adi ister power plate olsun ister gamma x olsun yag yakimi acisindan bence pek bir farki yok = zaman kaybi. belki masaj cihazi olarak kullaniyorlardir.

6. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    evet ıste o tıtreyen alet bence de hıc bır ıse yaramaz zaman kaybı

Ekli Dosyalar:

7. Tur1

Tur1 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Alet yağ yakımını da yarar mı yaramaz mı bilmiyorum ama izlediğim bir video'da Allen Iverson bu makikenin üstünde dumbbell squats yapıyordu. Hatta bende kendi kendime dedim bunun üstünde olması hareketi zorlaştırıyor mu diye ? Meğersem masaj aletiymiş. :)

Sayfayı Paylaş