CR5 Creatine & ND5 Liporush & BCAA & AMP Vitapak & Whey Protein Gold Standart

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve alicangurenc tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar 2 sene aradan sonra tekrar Body ForumTR giriyorum. Üniversite ve yurt dışı işlemlerim eğitimimden dolayı zaman bulamadım ve haliyle spora da çok ara vermek zorunda kaldım. Psikoloji çok etkileyen bir sey sporu, kendimi motive ettim ve spora başladım şuan LA Fitness a gidiyorum. Vücdumda su ve yağ miktarı çok arttı son 1 ay da kendimi ısıttım ve motive ederek hızla enerjim yerine geldi. Cardio eksik etmiyorum ve ağırlıklara yükleniyorum, geçmişimde 2-3 sene yaptığım için yabancı değilim kendime güvenerek yapıyorum. Bu esna da artık takviye ve yağ yakıcılara da başladım ve özellikle BCAA & CR5 Creatine ve ND5 Liporush bunların çok fazla etkilerini görüyorum örneğin ND5 Liporush bu ürünü alalı 3 hafta oldu her gün spordan yarım saat önce alıyorum. Sporda ki motivasyonumu oldukca arttırıyor & Enerjimi söylemiyorum bile ciddi boyutta uzun araya rağmen çok fazla enerjiğim & En önemlisi de beni çok acayip şekilde terletmesi , yağ yakımını hızlandırması.!

CR5 Creatine gelince tavsiye üzerine aldım. Spor esnasın da bunun da çok artısını gördüm aynı şekilde! BCAA hepinizinde bildiği gibi vazgeçilmezimiz devamlı kullanıyorum. Spor esnasında 1.5 lt su içiyorum , her sabah yesil çayımı da eksik etmiyorum.

AMP Vitapak bunu aralıklı kullanıyorum, henüz tam anlamıyla etkisini göremedim tavsiye ettiğiniz bir şey varsa yorumlarınızı bekliyorum veya bu ürünleri kullanan arkadaşlarımız varsa yorumları çok merak ediyorum

Saygılar

Ekli Dosyalar:

2. Alcander

Alcander Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bcaa yı kaç adet alıyorsun spor öncesi ve sonrası? toz alsan da güzel olabilirdi aslında değil mi ?

3. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,
    Aslında hap daha hızlı karışıyor diye biliyorum. Ben Spor esnasında alıyorum spordan 15 dk önce ve spordan hemen sonra

Sayfayı Paylaş