coleman ın röportajı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 26 Ekim 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Ronnie Coleman

- Ronnie tüm yarışan sporcular, Mr. Olimpia'yı kazanma hayalleri kurarlar. Sen Bay Olimpia ünvanını 3 kez ard ardsa aldın. Şimdi Mr. Olimpia'da 10. olduğundan zamanlardan 1. olduğun zamana kadar yapmak istediğin yapmadığın bir şey var mı? Mesela, Lee Haney2in rekorunu kırmak gibi...

Olabildiğim kadar uzun süre en iyi vücut geliştirmeci olarak kalmayı istiyorum. Eğer başarılarımın içinde Lee Haney'in rekorunu kırmakta olursa bunu dünyada ki herşeyden daha üstün tutacağıma eminim.

- Bir kaç gün sonra Arnold Classic'te yarışacaksın.Eğer kazanırsan, tarihte Arnold Classic ve Mr. Olimpia yarışmalarının her ikisinde de birincilik alan tek sporcu olacaksın. Bu nasıl bir karardı ? Eski Olimpia'larda başaramadığın bir şeyi başarmak için mi yoksa başka bir şey mi? (Bu röportaj Arnold Classic'ten bir kaç gün önce yapıldı. Ronnie Arnold Classic2i kazandı)

Bunu yapmamın asıl nedeni şu; Ben vücut geliştirme sporunu elimden geldiğince tanıtmak ve halka açık bir hale getirmek istiyorum. Bu sporun herkes tarafındsan bilinmesini istiyorum ve bu ileride olacak. Ayrıca dünyanın tanınmış en iyi vücut geliştirmecisi olmak ve gençler için bir ulaşılması gereken bir hedef olmak istiyorum.
    - Mr. Olimpia'ya hazırlanmak zor olmalı. Her gün fazla yemek, yeteri derecede iyi hale gelmek, en iyi ve ağır ürünleri kullanmak ? Hangi ürünlere güveniyorsun ve kullanıyorsun ?
    - Çeşitli Weider ürünleri kullanıyorum. Zinc, Magnesium, Multimineral ve tüm Schiff ürünlerini. ZMA, Vitamin C-1000 mg, Vitamin E-400IU, Weider Dynamic Muscle Builder ve yine Weider'den Creatin ATP alıyourum. American Body Building Turbo Çay, Speek Stack ve benim favorim olan geçenlerde ismi Move Free olarak değişen Pain Free alıyorum.

- Şimdi 1992'ye dönelim. Senin ilk olarak katıldığın ve 16. olduğun ve Helsinki'de düzenlenen Mr. Olimpia. O zamanlar ileride birgün Mr. Olimpia birincisi olacağını düşünüyormuydun ?

Hayatımda aklımdan böyle bir şey geçmedi. Öylesine yarışıyordum, fakat sonradan bu benim tek amacım oldu. Fakat para kazansaydım daha severek yapardım. Fakat ben hiç birinci olmak için özen göstermedim ve bunu düşünmedim.

- Bu soracağım son soru...Ve en iyi soru olduğunu düşünüyorum...Eğer Arnold Schwarzenegger, Lee Haney, Dorian Yates ve onların dönemindeki en iyi sporcuların katıldığı bir yarışma düzenlenseydi ve bu yarışmada sende olsaydın sence kim kazanırdı ?

Hadi....yapma....Bem onların en iyi olduğu dönemlerde onları yenemedim...Şimdi Ronnie Birinci....

Imp0rt bunu beğendi.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    daha bir kaç kişinin daha röportajı var isterseniz inidirebilirim

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Ronnie Coleman Amerika'nın En çok İzlenen Televizyon Programı Leno Show'da

Resmi Polis Memuru Ronnie Coleman Vücudunu bir televizyon programında hayranlarına her zaman yaptığı gibi bir kez daha gösterdi. Ve programdan 1 ay sonra 3. Mr. Olympia Şampiyonluğunu kazandı.

Programdan konuşmalar :

Ronnie Coleman "Ben 5 yaşımda iken yaklaşık 44 kiloydum.Çok cılızdım.Ve o zamandan beri gelişiyorum."

Ronnie Polis merkezinden Çarşamda günü ayrıldı. Ronnie 1989 yılında Merkeze ilk katıldığından sonra şehrin African-American Polis Merkezi tarafından Yılın Acemisi olarak adlandırıldı.

Ronnie programda idmanlarından bahsederken, normal bir günlük idmanının 1 saatten daha az sürdüğünü ve sürekli olarak hamburger ve pizza yediğini söyledi.

Ronnie Coleman : " Ben insanların dediğine göre bir genetik harikasıyım" Tabi bu sözleri söyleyen kişi karşımızda 60 cm. kol ve 138 kilo ile duruyorsa, tüm sözlere ayrıntılarına kadar saygı duymak gerekir. Saygı suymasak bile, duymuş gibi yapmakta fayda var...

Metroflex GYM'in sahibi Brian Dobson : " Ronnie Coleman'ın prof. Vücut Geliştirmeyi seçmesinin nedenlerinden biride, ona olan yoğun ilgi ve istektir. Onu istiyorlardı çünkü. Ronnie her hafta sonu değişik aktivitelere katılıyor. Ve aynı zamanda hayran kitlesi de gittikçe büyüyor. Mesela biz sürekli Irak, Venezuella gibi ülkelerden mektupşar alıyoruz.

Ronnie Coleman : " Brian bana 1990 yılında yarışmalara katılmam şartıyla bedava üyelik teklif etti. Bende katıldım ve 1991 ylında Mr. Universe yarışmasını kazandım.

4. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ben böle bir adamım işde :D :lol:

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hahahaaa :D :D Sen kim "COLEMAN" kim :)

Saydam, baska varsa Yaz - Cok iyi Ropörtajlar.

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yok be despo pek ilgi görmedi bu röportaj olayı kimse ne okuyor ne cevap yazıyor farklı şeyler bulmam lazım

7. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ayıp san despo :D

8. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    üstünden 5 yıl geçmiş ama ben merak ettim

yineden sorayım. ben 1 yaşındayken 21 kg y dim 10 yaşınayken 28kg
    coleman 5 yaşında 44 kg olduğunu söylemiş ve cılız olduğunu düşünyor....hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_

9. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0

• 15 dir herhalder pardon

10. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    2004 senesınde pek ılgı cekmemıs bu roportajlar sanırım ama sımdı uyede cok :)

Böyle roportajlar buldukca yayınlarsanız onların hayatında body buıldıng neyi kapsıyor anlayabılırız bizde oyle yaparız belki.

11. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    cok makara adam coleman yhaa =)

Sayfayı Paylaş