1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Coldfire4 yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve coldfire4 tarafından 23 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar bu sporu 2 seneyi aşkın bir sürede yapıyorum yaş 24 fakat istediğim düzeye gelemedim hatta yanından bile gecemedim ;) özellikle bel cevremi bir türlü eritemedim ve boy kilo oranına göre olmaması gereken bir belim var dikkat göbek deil bel zaten resimlerdende göreceksiniz vücuttaki yag oranınıda bilemiyorum artık siz bana sölersiniz resimlere bakınca yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum

elimde sadece bu resimler vardı ama eger isterseniz daha deişik pozlarda fotolarda eklerim

ve vücut ölçülerinide yazıyorum fakat baştan söleyim bu ölçüleri ben değil hocalar ölçtü ve iki salon deiştim ikisindede ölçüler aynı veya birbirine 1-2 santim kadar bir deişiklik oldu oda bendeki deişiklikler yavaş ilerliyorum yani :cry:

Boy : 1,80
    Kilo : 79-81 arası deişiyor sürekli
    Göğüs : 110
    Omuz : 128
    Kol: sağ 38 sol 39 farklı yani
    ve gelelim bel : 92 :cry:

yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum sayugılar...

2. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Ben cikis noktani bilmiyorum orda ne durumdaydin ama 2 yil icin gercekten az bir gelisme vücut yag oranin %20`ye yakin gibi ben sana benim diyetimi öneririm hem kilo kaybedersin hemde kaslarini korursun yag yakicimi kisminda anabolik diyet diye bir yazim var bir göz at istersen

3. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çıkış noktam bb ye ilk başladıgımda sanırım 2004 haziran bayagı yaglı bir vücudum vardı kilo 82 civarıydı
    ilk sene boyunca sürekli (YANLIŞ) diyet vaziyetinde gecirdim yhanlış dememin sebebide bu bildigimiz diyet bisküviler le diyet yapıyordum tamam kilo olarak bayagı bi düştü 69 a kadar indim ilk sene sonunda ama yag olarak veremedim bu kiloyu kas erittim diyebilirim resmen ve gene saglıkısız beslenmeyle kilo aldım arada 4 ay kadar bıraktım snra gene başladım şimdi yaklaşık 10 aydır falan yapıyorum sene başı kilo 73 dü şimdi 80 civarı tamam kollarda falan bayagı bi gelişme var ama istediğim ölçüde değil bu arada suplment bile kullanmadım bayagı uzunca bir süre cünkü ben onlarıda doping zannediyodum :D cahillik işte şimdi fotolar iyi cıkmamış yada iyi poz vberememişim bilmiyorum ama biceps ve tricepsler fena değil fakat yag oranı dediğim gibi cok fazla bel cevresinde bayram bitimi definasyona girmeyi düşünüyorum anabolik diyetide inceleyecem saol önerin için

4. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadasım hani bir insanın sorunları olurya sen benimkisinin aynısını yasıyorsun gercı ben sısmanlıktan gelmedım zayıflıktan gelmıstım ama once sısmanladım sonra zayıfladım senin gibi kasları erıttım suan suplement kullanıyorum ve streoıd alacam bayramda sonra sıkı bır dıyet bakalım ne olacak eger sonuc ıyı olursa senınle paylasırım bu arada senle olculerımız hemen hemen aynı ama ben 74 kıloyum

5. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    goldtrapper arkadaşım aynı sorunlarımız varsa bende bayramdan snra diyete girecem sende girecekmişin madem birbirimizle haberleşebiliriz forumdan istersen ben bundan snra burayı yakından takip etmeyi planlıyorum burda cok bilgili arkadaşlar var onların bilgilerinden mümkün oldugunca faydalanmak istiyorum he bide aslında bende fazla şişmanlıktan gelmedim başlamadan önce 82 kiloydum fakat o bu zamana kadar cıktıgım en fazla kiloydu zaten bi sene içinde 69 a kadar düştüm ama sorun yaglar kilo değil yağı atim 90 olayım daha iyi ;) zaten fazla hacim yapamama nedenimde yaglanmaktan korkup kilo alamamak bu sefer düzgüncer bi diyet yapacam bayramda ve bende belki ufak bikür yapabilirim ama belki hele bi yağı atalım önce

6. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne yorum yapıyimki bi b... yok ki

7. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmayın ben onu yazmadım

8. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş makara olsun diye yazdı

9. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yoksa vucut yapın buspora gayet uygun benim arkadaş forumdan attırmak için uğraşıyor

10. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    o arkadasin seni forumdan attirmadan sen onu hayatindan at bence öyle yamuk yumuk arkadas olmaz.arkadas dedigin insanin kötülügünü istemez

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Benim ilk dikkatimi çeken yer göğüsler oldu diğer adeleler de ufak ta olsa göğüs çok ufak kalıyor biraz göğüs biraz omuz hiç fena olmaz

12. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet gürkan doğru söylüyorsun ama arkadaşımdediğim kendisi gençlerde dünya 4. sü kendisi benim müdürüm olur yani birşey diyemiyorum

13. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dünya 4. olmuşmudur bilemem ama bi b.. olamamış aynen iletirsin o zaman ayrıca gençler dediginde herhalde hakikatten genc 16-17 yaşında falan yada cocuk

14. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    flexor ilgin için tesekkür ederim ama o resimden öle gözüküyor göğüs ve omuz hakikatten diğer yerlere göre cok daha iyi keşke şu anda ayrıntılı foto cekip koyabilsem tabiki sen bu fotolar göre sölüyorsun ki burda bende olsam aynı derim haklısın ama bu fotoları buraya koyacam diye cekmemiştim malesef neyse yakında yenilerini koyarım bide öle sölersin sana zahmet

15. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bundan sonra göğüs ve omuz başı idamanlarını çok sıkı çalış,,,
    Özellikle alt göğüse önem ver.Ve üst göğüsüde unutma.Son 1 aydır pullover ve dips yapıyorum.Bunları sana kesin tavsiye ederim ;) Birde;
    -göğüste girebildiğin kadar ağır gir.Olmazsa yardım alarak çalış.
    -O kalın belide görmedim sanma ;)

16. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

normal duruş yani kendimi kasmadan sırt ve göğüs resmi koyuyorum bide biceps yardımcı olacak yorumları bekliyorum dikkat yardımcı olacak dedim sacma yorumlar için lütfen başka başlığa kimse yorum yapmak için kendini zorlamasın gördüğünüz eksileri sölerseniz sevinirim saygılar

Sayfayı Paylaş