Cok Zayıfım Doktara Gıttım Vucud Gelistirmemı Soyledı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SiLeNtKiLLeR tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. SiLeNtKiLLeR

SiLeNtKiLLeR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, Boyum 1.85 kilo 60(Doktorum 72-73 olursan ıyı olur dedı) Spor yapmam gerekıyor. bende sıfır yag var yanı durum boyleyken ben nasıl body yapıp kılo alabılırım 75 kg olsam cok ıyı olur,ama bu konuda hıcbır sey bılmıyorum. Neler yapmam gerektıgını yazarmısınız bende ona gore bır yol harıtası cızıyım.

zayıf oldugum ıcın hep cok zayıfsın denmesınden bıktım usandım onune gelen cok zayıfsın dedıgı ıcın takıntı oldu bende doktora gıttım oda bana vucud gelıstırmeyı onerdı.

Yardımınıza Cok Ihtıyacım Var,Simdiden Hepınıze Tesekkur Ederım Arkdaslar.

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    İlk olarak yapmanız gereken bir spor salonuna yazılmak. Ardından forumda yeni başlayanlar adında bir bölüm var oradaki konuları tek tek okuyunuz.

Beslenme ve antrenman hakkında doğru bilgilere sahip olduktan sonra disiplinli beslenmeyle ve antrenmanla vücudunuz çok iyi hale gelecektir.

Keşke bende çok zayıf olsaydım ve bu spora başlasaydım. Yağsız vücut sahibi olmak bodyde çok büyük bir avantaj.

Bu arada mutlaka şimdiki halinizin bir fotoğrafını çekin. İleride bu fotoğrafları ve son halinizi forumda paylaşarak övgü dolu sözler alabilirsiniz :)

SiLeNtKiLLeR bunu beğendi.
  3. SiLeNtKiLLeR

SiLeNtKiLLeR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler Ilk Isım Bır Salona Yazılmak Olucak

4. galimuna

galimuna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım aynı problem bende de var doktora gitmeyi düşünüyordum ama senin yazdığın yazıyı görünce gidesim gelmedi ben 5 ay gittim 4 kilo alabildim sadece oradaki hoca ilgilenmedi fazla belki ondan olsa gerek bilmiyorum boy:1.87 kilo:58 kısmetse ramazandan sonra güzel bir salona yazılıcam.

5. seeraslan

seeraslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay spor yaptıktan sonra proteın tozuna baslayabılırsın ozellıkle kılo alımına yardımcı olanlar var bırazda duzenlı beslenıp uykunuda duzene sokarsan rahatlıkla kılo alabılırsın yeterkı ınan

6. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    İşte bu camiada yıllardır beklediğimiz doktor profili. Bi de protein tozu kullanma zararlı falan demezse o doktorun elinden öp büyük insandır o

7. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

bu sporda protein tozu kesinlikle gereklidir fakat az da olsa zararları olduğunu hepimiz biliyoruz. karaciğer için pek te hayırlı olduğu söylenemez :D

8. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Senin yasadıklarını ben de yasadım. 182 boya 50kg idim. Iskelator gibiydim. Onune gelenin zayfsın kilo al demesinden bıkmıstım ben de.

Simdi 82 kg yim. Arkadas grubundaki en iyi vucuda ben sahibim.

Maddi durumun ve zamanın el veriyorsa git bir salona yazıl ve sabırla calıs. Senle kafa bulanlar ilerde sana hayran hayran bakacaklar...

Rast gele...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:23 ----------

Bence patates kızartmasının karacigere zararı daha fazla...

9. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben ikisini de vücuduma sokmuyorum o yüzden...:D

10. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    salona yazılmakla iş bitmiyor.yanına hırsınıda gotur o salona

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:02 ----------

hemen bılıncsızce fıkırler sokuyorsunuz yenı baslayan adamın beynıne.daha adam baslamadan kolay yoldan işi halletmeye çalısırsa sızı dınleyerek.bırakıcaktır

1 ayda proteın tozu 3. ayda suplement buda kesmedı steroıd ? adam daha bısmıllah demedı 6 ayı coptur bu ısın.

11. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Supplementlerin bu sporda yararları cok. Ancak bu ise yeni baslayan biri dogal ilerlemeli yoluna. Once gormeli, vucut calısmalara nasıl adapte oluyor ve ne sekilde cevap veriyor. Ilk zamanlar gelisim de hızlı olur. Her gecen ay o gelisim hızı duser. O dusus esnasında maddi durumun da el veriyorsa protein tozu vs alabilirsin. Ama hemen sarılma derim bunlara. Once bir bak bakalım gidisatına, sonra neye ihtitac duyuluyorsa ve bu dogal yollardan karsılanamıyorsa, o zaman supplement kullanılabilir.

rey619 bunu beğendi.
  12. galimuna

galimuna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederım benımle paylastığın ıcın de kaç yasındaydın 50 kg oldugunda ve ne kadar zaman spor yapıp aldın ben protein filan kullanmak istemiyorum da bana msj olarak cevabını atabilirmisin ?

Sayfayı Paylaş