Cok sacma, antreman sonrası..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TheProject tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar her bölgede geçerli bu mesela gogus caliştim ertesi gün hiç bi ağiri yok ama 2. günde hep 2. günde ağri oluyor ve 1-2 gün sürüyor yani etkili bi calişma yaptim yapiyorum ama herkesde ertesi gün olur bende 2. günde
    şeyden dolayimi idmandan önce & sonra seklinde protein tozu aliyorum o protein gece besliyor ve yarina fit haline getiriyor ama ertesi gün yani off gününde kullanmadiğim için toz tekrar fit yapamiyor ve ağriyor ?

birşey daha var biceps calişirken kolu parçaliyorum anasini ağlatiyorum antreman sonrasi cay bardağini kaldırcak derman kalmiyo kolda ama ertesi gün 2. gün hiç ağri olmuyo yeterli kg da calişiyorum ama kolum hiç ağrimiyor?niye

iki soruyada cevap verirseniz sevinirim :eek:

2. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Saçma olan bir şey yok, recovery vücudun fizyolojik özelliklerine bağlı bir durumdur ,bölgeden bölgeye ve insandan insana değişir.Ben de ağrılar antrenmandan 20 saat sonra başlar ve 20 saat sürer yaklaşık.Bacakta 40 saati bulur.Çok iyi beslendiğimde ağrı sıfıra yaklaşır ama yine aynı zamanlarda gösterir kendini.
    Vücut spordan sonra stres halini yenme amaçlı(Vücudunu katabolik sürece sokuyorsun sporla) birçok hormon ve kimyasal salgıladığı için ağrı hissetmessin zaten.Sadece kaslarının fonksiyonlarında yetersizlik olur ve.. tatlı bir sızı ;)

Son düzenleme: 10 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş