Cok masraflı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve whyston tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. whyston

whyston Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    20yasindayim 177boy 85kilo asiri sarkma olmasada gobegim falan var . Spor tecrübem hic yok bu aralar merak saldim başlıcam gibisinden ama antreman falan değilde beslenme korkuttu beni cok masrafli geldi okudukca ben bunları hergun zor karşılarım diye düşündümörnekk veriyorm burdan okuduklarimdan 6 yumurta beyazi tavuk gogusleri falan durumum cok iyi değil tamamen uymasam bunlara ucuza kacsam yada bildiginiz daha alternatif yolla vucut yapmak mumkunmu aşırı olmasina gerek yok az cok sekke gireyim yeter

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yumurtaları sarılarıyla birlikte yemen direkt olarak kahvaltını ucuzlatır, sarıları çöpe atma. 3-4 yumurta iyidir. Bunun haricinde protein ihtiyacını kilox2 gr prtein olarak düşünme. Bu genelde sadece garanti olsun diye atılmış bir rakam, yeni başlayan birisinde kilox1.5 gr da yeterli olur, hatta muhtemelen daha azı da. Bunun yanında bazıları hayvansal gıdalar dışından, sebzelerde, tahıllardan, bakliyattan gelen proteini saymama hatası yapar ama bunlardan da daha ucuza gelen proteinler hesaba katılmalı. Sen sadece başla, beslenmeyi yavaş yavaş oturtursun, o kadar gözünde büyütme. Mükemmel beslenemesen bile spor yapmanın her türlü faydasını görürsün, hele de ilk aylarda berbat beslensen bile vücudun daha iyi bir duruma gelecektir. Supplement falan alma.

3. whyston

whyston Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim

4. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Kardeş yağlı şekerli ve tuzlu yemedinmi diğer besinleride kararında yedinmi o da sana yardımcı olur madem bütçeyi zorlar dersen ama en azından sabah kahvaltısına dikkat et çünkü bütün günü etkiliyor kahvaltı

5. whyston

whyston Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    o alabilir sabahi karsilarim peki onerebilirmisin bana kacta ne yemeliyim kactan sonra neyicem neyi hic yemicem bide 2ay spor yapmicam 2ay sonra ise gircem o zman yeni bir beslenme duzeni kurarim masraflari hallederim ama bu iki ay icin önerilerini bekliyorum Teşekkürler

6. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bunu hergün aynı saate denk getirmek zordur ama sana söyleyebileceğim şu olabilir: öğlen yemeğini saat 12 de fix yiyorsan akşamda saat 7 yada 8 den sonra bişey yeme. Bu saatler arasınada eşit şekilde ara öğün yerleştir. Tamamen kendin belirleyebilirsin çünkü herkesin günlük yaşantısı farklıdır. Birde neden 2 ay ara veriyorsun hiç yapmayacaksan sana şimdiden geçmiş olsun derim çünkü ara verdikten sonra motive olup başlamak çok ama çok zor oluyor bilgin olsun

7. whyston

whyston Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    lys sınavına gircem gece gunduz oturup ders çalışıyorrum buyuzden baya kilo aldim hastalık falan yok yani

8. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Benden sana bi abi tavsiyesi sınava çalıştığın günler aslında 1 saat fitness yapabilsen emin ol zihnini boşaltmanada yardım eder yapabiliyorsan bence öyle yap hergün olmasa bile 2 3 günde bir git derim sana

9. whyston

whyston Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu dedigini bende düşündüm ama peder beyden para almaya utanıyorum borclari falan var bende en iyisi sinavdan sonra ise girip kendi paramla halletcem diye düşündüm ama arada bir çıkıp koşuyorm

10. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Vallahi o zaman allah yardımcın olsun. İnşallah her ikisindende istediğin sonucu alırsın

11. whyston

whyston Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eyvallah ilgilendiğin icin cok sagol seninde hersey gönlünce olsun

Sayfayı Paylaş