Cok Önemli

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Independent tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba arkadaslar... Isvecde yasiyorum ve fotomodel mankenlik yapiyorum 3 aydir bady salonu gitmiyorum ve tatilde ne bulduysam yedim ve gobegim inanilmaz bir yag bagladi alti. Ajansimdan bugun gittigim kontrole göbek yagimin cok oldugunu böyle beni defilere cikaramayacaklarini söylediler bende cok uzuldum geldim formu okuyorum sabahdan beri yag yakicilar hakkinda fakat bir cogu yan etkilerine cok dikkat etmis ve zararli oldugunu söylemisler hatta solugu hastanede aldim diyen bile var

Benim icin suanda sadece kas kutlemi koruyarak beldeki yagldan kurtulmak istiyorum sadece beldeki yaglardan kurtulsam bana yeter kas kutlem iyi atletik fizigim var bugun konustugum bir fitnessci bana bunlari tavsiye etti fakat daha once herhangi bir ilac kullamadigim icin size sormak istedim..

Diet Fuel
    Therm Energy

Ölculerim burada yanlizca beli 80 yapsam bana yeter yaglarda kurtulup tabiki kas kutlesini kaybetmeden...
    Bel: 84
    Basen:89
    Gögus:103

Yardimi olucak arkadaslara simdiden cok tsk ediyorum bi kac resim koyuyorum bakip degerledirin...

Ekli Dosyalar:

2. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar haftatinin 3 veya 4 gunu yukske tempolu kosu ve bisiklete binsem

2 gun hafif kilo cok tekrar calissam( veya normal agirlik calissam yinede) bunun yaninda L-Cartine icsem ve kas kutlemi kaybetmemek icin Animo Asit kullansam yagdan sekerden tuzdan uzak dursam boyle bir program uygularsam sizce eksik olan varmidir ?????

3. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    yüksek tempolu kardiyoyla cok rahat yağ yakabilirsin. uyku öncesi ögünleri cok iyi ayarla :)
    yeterki yağdan uzak durup ögünleri 3 veya 4 e çıkar .. 1 1.5 ay icinde gözle görülür degişiklik yaparsın .. başarılar dilerim.

Independent bunu beğendi.
  4. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki gunde cift idman yapsam yarari olurmu sabahlari kosup aksamlari agirlik calissam

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş