Cobralabs The CURSE!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve PaleHorse tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Yeni bir enerji verici/antrenman öncesi ürünü. Ürünü yeni aldım, zaten Türkiye'de yok. Almamdaki tek sebep ucuz olmasıydı. Porsiyon başına 2 lira. Ufacık kutudan 50 porsiyon çıkıyor. Açıkçası kutu elime geçince kendimi kazık yemiş gibi hissettim. Kutuyu açtım, kaşık da ufacıktı. İçeriğinde de öyle inanılmaz maddeler yok. Bu üründen önce 3 kutu Jack3d bitirdim. Onu da sırf ucuza geliyor diye 3 kutu almıştım. Aralıksız kullandım. 1 kaşıkla başlamıştım ama bir süre sonra 2 kaşığa çıktım. Hatta 3 kaşık kullandığım günler oldu.

Biraz hayal kırıklığıyla ilk porsiyonu aldım. Blue raspberry ice aromalı, tadı yerinde, zaten azıcık suya kattığım için hemen indi aşağıya. 10-15 dakika sonra, özellikle boyun bölgemde olmak üzere, vücudumda kaşıntılar başladı. Jack3d alırken bu kadar olmuyordu. Kaşıntının sebebi beta-alanine. Kısa bir süre sonra da üzerime bir rahatlık hissi çöktü. Antrenmana başladım, her şey rahat geçti. Jack3d'den daha fazla enerji veriyor ve bunu tek kaşıkla yapıyor, 3 kaşıkla değil. Tüm pişmanlığım geride kaldı ve üründen gayet memnunum.

Haftada 5 günden fazla kullanmayın ve bu beş gün birbirini takip eden günler olmasın diyor kutunun üzerinde. Tek eksisi bu galiba. Koşuya çıkarken bile kullanmak istiyorum. Hatta yorgunluktan ötürü antrenman yapmak istemezken aldığım takdirde, kendimi rahat hissediyorum, antrenman yapabilir hale geliyorum.

Daha önce kullandığım enerji vericiler: Jack3d, Animal Pump, Weider Muscle Freak, LG Sciences Anadraulic State GT.

Merak edilen noktalar varsa, aydınlatabilirim.

Ahmt9 bunu beğendi.
  2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    merak ettiğim tek nokta turkiyede neden yok ama bunun senınle ilgisi yok.
    ayrıca verim almana gelirsek her urun her ınsanda farklı etkı bırakıyor bazıları noxplode alıp bazıları sp250 bazılarıda anımal pumpla ucuyor herkezde aynı etkıyı bırakmıyor her urun içeriği guzel gibi duruyor bu urununde ama bana fayda edermi bilemem zamanında3 kaşık c4 le 1 paket animal pump kullanıyordum ama etki 0 :D

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    içeriğide öyle ahım şahım değil ama bilemiyorum :/ türkiyede olsa denerdim

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım urunu sahibinden den aldınız ama oyle ahim sahim icerigi yok bence icerik olarak animal pump daha iyi

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    663
    Ödül Puanları:
    123
    http://reviews.bodybuilding.com/Cobra_Labs/The_Curse

Kullanıcı yorumları genel olarak iyi görünüyor. Tadı ve verdiği pump övülüyor.

BB puanı 8.9. Ancak içerik olarak mp assault daha iyi gibi sanki hem daha ucuz.

Fiyat-perfomans a göre biraz pahallı buldum ürünü. Ucuzlarsa deniyeceklerim arasında olur. :)

hakankabaoglu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş