1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

cmrsmr geçmişten günümüze (hcsfitness)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve cmrsmr tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    18 yaşımda ilk ağırlığımı kaldırmıştım. Daha sonra aralarda keşke yapmasaydım dediğim boşluklarım oldu. Kendimi bildim bileli kilo almayla uğraştım. Kısacası 3-4 yılda bugünlere geldim çok şükür.
    Bu forum bana çok şeyler kattı. Fitness ile ilgili bir çok şeyi buradan öğrendim diyebilirim. Daha sonra yaptığım araştırmalar yarışmacı abilerim hocamlarım vs vs herkesten tecrübeler ile bugünlere geldim. Hala eksiklerim olduğunu biliyorum. Ve her geçen gün kendimi ilerletiyorum. Çünkü hayatta zevk aldığım ve düzenli olarak yaptığım tek şey fitness.
    Şimdilerde çaylak hcsfitness gitmiş yerine Ordu'da bir gym de fitness trainerlığı yapan bir hcsfitness gelmiş. Ben kendime hcsfitness diye diye adım öyle kaldı :) Facebook üzerinden instagram üzerinden ve mail adresi yoluyla gelen sorulara cevaplar vermeye çalışıyorum isteyenlere internet üzerinden hocalık yapıyorum. Yanlış anlaşılmayı istemiyorum reklam yapmıyorum.
    Fotoğraflarla geçmişten günümüze arşivimdeki olanlardan koymak istedim. Tekrardan foruma döndüm daha sık buralarda olacağım :)

60 kilo ile başladım spora Şu an 84 kiloyum. En sondaki fotoğrafım 84 kg halim. Yağ oranım tahmini olara şu an %10. Bulk yapıyorum şu sıralar ciddi anlamda zorluyor. Hep %7 yağ oranı ile parça parça gezdim biraz dolu dolu gezmek istiyorum :)

Ekli Dosyalar:

zeo64 ve elezar bunu beğendi.
  2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Bu fotoğraflar benim en formda halim... 80 kg %7 yağ oranı.

Ekli Dosyalar:

3. tolgahan aka

tolgahan aka Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    para babası
    Yer:
    antalya
    Çok hafif göğüsden sonra kusursuza ulaşacaksındır :)

4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Kusursuz hiç bir zaman olamayız tolgahan aka ama güzel yorumun içi teşekkür ediyorum :) göğüsler konusunda aynen :D

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Süper görünüyorsun senin için artık bulk dönemi başlamış görünüyor formunu yükseltmen dileğiyle başarılar :cool::cool::cool::cool::cool:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

6. tolgahan aka

tolgahan aka Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    para babası
    Yer:
    antalya
    Tek onerim bu saatten sonra hastalanmaya ve sakatlanmaya dikkat et

7. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Teşekkür ederdim bodykazm. Yeni programlar deniyorum üzerimde. Geçenlerde 1 aylık overtraining var mı yok mu onu denedim. Antrenman günlüğünde de kısaca bahsetmiştim.

Pek anlayamadım ama dikkat ederim.

bodykazm bunu beğendi.
  8. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut gayet iyi özellikle omuz başları.Ama bir omuzlarda asimetri var yani biri diğerinden düşük skolyozun mu var ? 14 15 yaşlarımdayken bendede vardı düşük dereceli skolyoz teşhisi koymuşlardı biraz kendiliğinden birazda yüzme ile birkaç yıla düzelmişti.

cmrsmr bunu beğendi.
  9. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    vücutun harika bence sadece üst gögüs eksik ayrıca son halin bence parçalı halinden çok çok daha iyi hem daha dolu hemde yağsız diğer hallerinde o doluluk yok vücutundan ziyade sacını 3 numara yapma bence hiç yakışmıyor ve bıyıkların kesilince daha yakışıklı oluyorsun diğer türlü sende itici gelen birşey var sakın yanlış anlama bunu yani antipati gibi birşey oluyor ama bıyıksız ve biraz uzun saçlı çok klas duruyo bence

cmrsmr bunu beğendi.
  10. 3gzotik

3gzotik Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tekrardan hoş geldin hocam foruma özlettin kendini göğüs sorunun hala devam etmesi bende bir motive düşüklüğü yaşattı ama diğer bölgeler muazzam başarılar dilerim hayatında.

cmrsmr bunu beğendi.
  11. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    @gbz21 kamera açısıdan öyle görünmüştür yoksa herhangi bir sorun yok. @Kriyus güzel yorumun için teşekkür ederim :)
    @3gzotik hoş bulduk. Eskisi gibi sık sık gireceğim bu foruma hem yeni şeyler öğreneceğim hem tecrübelerimi paylaşacağım :)
    Göğüsü sorun olarak görmüyorum. Vücuduma oranla geride kaldığını düşünerek göğüse önem vermektense genel olarak büyümek benim için önemli sırada o yüzden bulkdayım büyüyorum. Bu spor zamanla olacak iş 2 yıl önce omuzlarım kötü diyordum. Zaman geçtikce gelişiyorum :) teşekkürler.

Bu da bugün ki göğüs antrenmanı sonrası 84 kg... 10979199_10153044785144798_772753635_n.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Şubat 2015 ---
    Yok kriyus yanlış anlaşılacak bi durum yok herkes eleştiri yapabilir ve ben her türlü eleştiriye açığım ve alışkınım sıkıntı yok :) Her türlü saç modelini hemen hemen denedim. En son halimle trabzonspor'un modelliğini yapmaktayım :)

Son düzenleme: 9 Şubat 2015
  12. 3gzotik

3gzotik Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    @cmrsmr valla hocam güzel hacimlenmişsin eski hallerine göre seni 1.yılından itibaren takip ediyorum personel traning ile ilgili ücretlendirme vs durumları nedir özelden zahmet olmassa mesaj atabilirmisin ?

13. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Teşekkür ederim. Düzenli beslenme ile herşey zamanla oluyor :)

14. Kobe_ali

Kobe_ali Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Söyleyecek birşey bulamıyorum bana göre forumdaki en iyi gelişimlerden biri vallahi helal olsun

cmrsmr bunu beğendi.
  15. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yok bunlara bakıp öyle söylemedim instagramına girip resimlerine bakarken farkettim.Resimlerin çoğunda sağ omuzun soldan düşük düz durduğunda bile bir sıkıntı varmış gibi.Ama

16. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Güzel yorumun için teşekkür ederim. Bu forum bi dönem nostalji videosu hazırlamıştı daha doğrusu @boksbody yapmıştı ama sonra kaldırıldı sanırım. Gerçekten çok kaliteli vücutlar gelmiş geçmiş...

Hımm pozlardan dolayı da olabilir çünkü ilk kez sen böyle birşeyi söylüyorsun. Yani ne benim ne başkasının dikkatini çekti ama olabilir tabi. Bir de pozlarımda hep bi omuz aşağıda poz veririm. Yani ondan öyle görmüş olabilirsin. Düzgün poz vermem. Bi omuz genelde aşağıda olur. Bişey diyemem...

Son düzenleme: 9 Şubat 2015
  17. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Saçlar hafif uzun, sakallar kirli sakal olunca daha iyisin bence de usta. Şu göğüsüde tamamladın mı vücut 10 numara 5★.

18. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    yılların emeği ile güzel bir vücud ortaya çıkmış emeğine sağlık. bulk yapıyorum demiştin doğru seçim biraz daha iri bir vücud olacaktır buda yakışacak bu parçalı vücuda tekrar tebrikler.

Sayfayı Paylaş