Club Sporium Bostancı

Konusu 'Istanbul' forumundadır ve Despo tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu Spor Salonu Sizce Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 10
    43,5%
  2. İyi

oy sayısı 6
    26,1%
  3. Orta

oy sayısı 2
    8,7%
  4. Kötü

oy sayısı 1
    4,3%
  5. Çok Kötü / Şikayetçi

oy sayısı 4
    17,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Her Türlü Spor İmkanı ClubSporium’da

ClubSporium, iki katta yer alan tamamı gün ışığındaki fitness-cardio alanlarında akademili antrenörler eşliğinde 2006 model cihazlar ile çalışma, stüdyoda yer alan Yoga, Plates, Power-Body, Step-Body, Aero-Dans, spinnig derslerine katılma, yarı olimpik açık havuzun yanı sıra, iki adet kapalı yüzme havuzundan yararlanma, ikisi kapalı altı tenis ve iki squash kortunu kullanabilme, sauna ve buhar odasından faydalanma imkanı sunuyor.
    Sporu bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve üyelerine her türlü kolaylığı sağlayan ClubSporium’da yetişkinler için yüzme dersleri, VIP sauna hamam, hamilelere özel yüzme saatleri, özel tenis dersi, kids club, çocuklar için spor okulları ve her türlü spor imkanı yer alıyor.

Hanımlara ClubSporium Estetiği

ClubSporium’un Estetik ve Güzellik Merkezi’nde, güzellik ve bakımına önem veren hanımlara, solaryum, cilt bakımı, beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetleri sunuyor. ClubSporium’da ayrıca yemek keyfi için Yadin Bey Restaurant ve Cousin Cafe&Bistro faaliyet gösteriyor. Bununla birlikte ClubSporium, özel günlerde üyelerine çeşitli etkinlikler düzenleyerek baş başa ya da dostlarla geçirilecek dakikalara özel bir keyif katıyor.

Yenilenen altyapısı ve üstün hizmet anlayışı ile yaz sezonuna hazır olan ClubSporium, 7’den 70’e sporu herkes için bir yaşam biçimi haline getirmek misyonuyla faaliyet gösteriyor ve özellikle Bostancı ve Kadıköy çevresine yaz boyu renkli bir yaşam biçimi getiriyor.

ClubSporium'un 1150 m2 kapalı alana sahip fitness merkezinde, en ileri teknolojik donanıma sahip son model tam donanımlı fitness ve cardio cihazları yer alıyor. Anti-Bakteriyel zemin kaplamalı fitness merkezinde, tümü akedemisyen 14 antrenör eşliğinde kişiye özel çalışma programları ile sağlıklı ve bilinçli spor yapma imkanı sunuluyor.

Ruh ve beden sağlığınız egzersiz sayesinde düzene girecek, her gün daha iyi görünüp, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Gün içerisinde sürekli aktif olmayı hayatınızın bir parçası yaptığınızda, merdiven basamaklarını çıktıktan sonra artık kendinizi yorgun hissetmeyeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla hafta sonları bir araya gelmek için kendinizde daha fazla enerji hissedeceksiniz. Artık daha canlısınız, sosyal yaşamınızda daha iyisiniz ve kendinize olan güveniniz tam. Düzenli fiziksel aktivite sayesinde dayanıklılığınızı esnekliğinizi ve gücünüzü arttırın.
    Şunu aklınızdan çıkarmayın, daha aktif olmak için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Her bir küçük hareketin bile size faydası var. Sağlıklı olmak için çok yoğun bir çaba harcamanıza gerek yok. Sadece başlayın ve zamanla geliştirin. Şimdi tam başlama zamanı. Farkı hemen göreceksiniz; hem bedeninizde, hem de zihninizde.

Kalp Sağlığı Düzenli fiziksel aktivite kan basıncınız ve kolesterol seviyenizi düşürebilir ve ikinci tip diyabet ya da kalp hastalığı gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltabilir.

Kemik Güçlendirme Egzersiz güçlü ve sağlıklı kemiklere sahip olmanın iyi bir yolu. Yaşlılıkla bağlantılı gelişen kemik erimesini de yavaşlatmanın doğru bir yolu.

Bedenen ve Ruhen Sağlıklı Hissetme Formda olmak ve fizik olarak iyi görünmek size daha da enerji verecek, kaygı ve depresyonu azaltacak, kendinize olan güveninizi arttıracak ve stresle baş etmenizde size yardımcı olacak.

Sosyal Hayat Aktif kalmanın size hayattan zevk almak, yeni arkadaşlar edinmek ve ailenizle daha kaliteli zamanlar yaşamak gibi katkıları olacağını unutmayın. Böylelikle sosyal hayatınız da gelişecek.

Fiziksel Görünüm Formda olduğunuzda daha iyi görüneceksiniz. Egzersiz kaslarınızı şekillendirmenizi ve sağlıklı bir kiloda kalmanızı sağlayacak. Duruşunuzu daha da iyi hale getirmeniz artık mümkün.

Bostancı
    Tünel Yolu Cad. Bahçelerarası Sok. Bostancı / İSTANBUL
    Tel: +90 216 416 02 02
    Faks: +90 216 410 63 76
    E-mail: [email protected]

Ekli Dosyalar:

Balboa7, tugi190794, FleXoR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. laresistance

laresistance Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar,

21 yasında 82 kg yum. 1 senede 12 kg aldım birde astım hastası olunca doktorum tekrar spora basla dedi. 2009 dan beri spor yapmıyordum gerek saglık sorunları gerekse kilo sorunum nedeniyle Sporium' a üye oldum. Tercih sebebim evime cok yakın ve eskidende gidiyordum. Elbette arada başka yerleride tavsiye ettiler.

İlk gün biraz kafamda soru işaretleri ile gittim. Büyük bir spor merkezi kalabalık, hocalar ne kadar ilgilenir benimle diye. Saolsun hocalar ilk andan itibaren ilgili ve nazikti. Acıkcası yapmacık degillerdi. Kafama takılan herseyi anında kolay anlasılır bir sekilde anlattılar.Vücut olcumu sonrası bana gore bir program verdiler 1 aylık. 2008' de de üyeydim eski halinden eser yoktu fitness centerın. Cardio aletlerinin hepsinde TV ve radyo var. Canınız sıkılmıyor. Giyinme odası, sauna ve duşlar cok temiz ve gayet ferah. Sporium un güzel bir ozelligide havluları kendilerinin veriyor olması bana gore bosuna cantada agırlık olmuyor.

Spor yapmak icin acıkcası güzel bir mekan. Ferah ogle saatlerini tercih ediyorum kalabalık olmasın diye. Boylece hocalarda sizinle daha rahat ilgileniyor. Fiyatlarıda acıkcası cok pahalı degil. Eski üye oldugum icin iyi bir indirim aldım. Fitness+tenis üyeligi 12+2 aylık 1500 TL. neredeyse aylık 100 lira.

Benim amacım ilk 3-4 ay kg vermek sonrası ise biraz kas yapımı gelistirmek. 1-2 senedir cok sekilsizlesti vucudum. Eger düsünüyorsanız bence spor yapmak icin ideal bir mekan.

Umarım acıklayıcı olmusumdur. Daha baslayalı fazla olmadıgı icin cok ayrıntıya giremiyorum. Aklınıza takılan bir soru olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Saygılar

luminous ve Despo bunu beğendi.
  3. laresistance

laresistance Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    3 ay oldu Sporium' a başlayalı. İyi ki kayıt yaptırmışım. Öğle saatlerinde gitmeyi tercih ediyorum 2 kat oldugu icin hic kalabalık olmuyor. Cok temiz. Spordan ziyade muhabbete gelmiş kişiler yok. Tabi ki sosyal bir ortam muhabbet oluyor ama sizin spor yapmanızı engelleyecek sekilde degil. Hocalar saolsunlar ilgililer. Program hazırlamaları ise bence cok iyi.

Kısaca cok kaliteli bir salon. Gelmeyi düsünen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Spor dısında aktivite, geziler ise gayet eglenceli.

4. daihaupt

daihaupt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aylık üyelik yapmamaları çok kötü. Ben en azından 3 aylık üyelik yapmalarını rica ettim (sanki bedava gidicez) ama kabul etmediler. En az bir seneymiş. Bir seneye kim öle kim kala. Ayrıca playstationda pesten başka oyun yok. Kafeteryası da vasat.

5. laresistance

laresistance Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Üyeligimin bitmesine 15 gün kaldı. 6 aylık bir üyelik yenilemeyi düsünüyorum.

6 aylık üyelik fiyatını sordum eski üye oldugum icin 6 aylık fiyatı 1000 TL + 1 ay hediye olarak verdiler.

Acıkcası kararsızım, evime yakın gitmem rahat fakat kalabalık.

6. ckaragozler

ckaragozler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba öncelikle bende Antalya manavgat'tan sporium müşterisi olarak..Size soracağım soru ben üniversite okumak için geleceğim ondan aylık verme sansım var mı ? Her ayın başında parayı getiririm..Para konusunda sıkıntımız yok zaten özel üniversiteye gidecegim..Ama benim derslerim agır olur ara vermem gerekir yani bilemem ondan peşin verme sansım yok.Eger aylık olarak kabul ediyorsanız salonunuza uğramayı düşünüyorum üniversite için gelince...

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Burada bu spor salonunun yöneticisi filan yok ama bildiğim kadarıyla aylık üyelik diye bir seçenek yok. Genelde büyük yerler yapmıyorlar. 6 ay 12 ay gibi seçeneklerle üye olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ara vermeniz gerektiği zaman hesabınızı dondurma diye bir seçenek var zaten

8. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    senelik 1500 tl banada yaparsa gelirim evim yakın burayada en sonra geldiğimde senelikyaptığımda aylık 150 tl lik bir fiyat çıkarmıstı referans olarak senin adını veririm 1 ay kazanırsın

9. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Merhaba Arkadaşlar,
    Üyeliğini devretmeyi düşünen varsa PM'den görüşebiliriz.
    İyi çalışmalar.

10. laresistance

laresistance Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar mesaj atmıssınız fakat yurt dısındaydım 1 senedir. O kadar calıstık gene yeme-icme, alkol-sigara kilo almama neden oldu. Sporium a gidicektim fakat cok kalabalık olmus. Bende GD Academia d'Esports a yazıldım. 1200 lira gercekten hakkını kat kat alıyorsunuz. Tavsiye ederim.

11. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    güzel bir mekan , bende tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş