Clenbuterol

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Calcaneuss tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Calcaneuss

Calcaneuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aramızda bunu kullanan birisi varsa bana ulaşabilir mi çok rica ederim .

2. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Bende merakindayim denemeyi dusunuyorum diyebilirim az cok bilgi sahibi oldum ama yan etkisi dozaji kisminda belli bir dusunce yok malesef

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bir doping maddesi.bir kaç isim vermek istiyorum ki etkilerini daha net yazabileyim, en son paragrafta toplamaya çalışacağım.
    oleg perepetchenov 2001 senesinde avrupa halter şampiyonasında 3 altın birden aldı, 2008 de bir kez daha avurpa şampiyonluğunu perçinledi.
    alberto contador 2007 tour de france, 2008 giro d'ıtalia, 2008 vuelta a españa, 2009 tour de france, 2010 tour de france, 2011 giro d'ıtalia'yı galibi.
    ki daha bir sürü örnek koyabilirim bunlar dünyanın en başarılı sporcuları arasında gösterildikleri için, olayın büyüklüğünü anlayabilmeniz için yazdım, ha bu vatandaşların clen kullandığı ispatlandı.
    şimdi öncelikle clen'in ne olduğu yukarıda 500 defa yazılmış, ben en başında uyarıyorum bu tehlikeli bir ilaç, bakın supplement demiyorum çünkü cidden yurt dışında eczanelerde satılan bir astım ilacı.
    clen'i tarif etmemi isterseniz mükemmel doping diyebileceğimiz bir tür düşünsenize, kilo veriyorsunuz ve kas kaybetmiyorsunuz bilakis tutunuyor!, üstüne üstlük fiyatı neredeyse 1 hamburger menüsü fiyatı kadar.
    clenin gelelim yan etkilerine ki ;
    *el titremesi bu boku her kim kullanıyor ise el titremesi ya şa ya cak.
    * ürperti hissi özellikle artan vücut sıcaklığından dolayı yaşanası.
    * hafif baş ağrıları, banyodan ıslak saç ile dışarıya çıkmış gibi baş ağrılarınız olacak
    * hastalık öncesi gibi, savunma durumu (kesin yaşanacak diye bir durum yok)
    * uykusuzluk (kullanım biçimine göre) metabolizma kendini kapatamıyor artan sıcaklık ile uyku ciddi bir problem..

metinav bunu beğendi.
  4. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Biliyorum dostum termojenik etki ile , savas ve cenk bahsetti ama doping ilaci değil bunu soyleyeyim termojenik etki dayanikligi olmayan kisilere tavsiye etmemek gerekli , %3 -4 kadar vucut isisini arttirdigi icin metabolizma hizliligi yaratarak yakiyor. Yanilmiyorsam bir digeri dunt miydi neydi %20 arttiriyor o hic tavsiye edilmiyor , clean kalp buyumesi yaratir kullanicaksan bilincli kullanicaksin. Asiri derecede nefes acar bu sebeple mitokondri uyarir ve asiri derece enerji tasir. Dedigim gibi kullanicaksan bilincli kullanmalisin

5. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Bunu kür sistemi ile kullanmak daha mantikli etki azaltici yahut 2 gun onn 2 gun off gibi bana kalirsa l car dene veya yarismaya katilacaksan kullan.

6. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    profesyonel değilsen zaten ne kür yapmak mantıklı nede böyle maddeler kullanmak mantıklı.

7. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Yan etkisi belli ihtiyaci oldugunu hisseden kullansin ya ben dusuk kilo yarisma dusunuyorum aklimda yag oranini dusurmek icin.

8. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Forumda steroid konuları 'Doping ve Hormonlar Bölümü' dışında konuşulması yasaktır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş