clenbuterol ve tiromel kürüne baslayacagım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dishiwelet tarafından 27 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    evet coyote okumustum hatta sevgili arkadasım bana da cok yardımcı olmaya calıstı halada oluyor sagolsun ama benim sorunum yag yememem bu kadar yagı mümkün degil alamam coyoteyede bahsettim bundan denicem dedim ama yiyemiyorum ventolin bende etkis olusturmadı denedim ketotifen nedir neden kullanılır?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:12 ----------

haftanın 2-3 günü off yapıyorum evet haftada bir gün yapıyorum bunu ventolini bozak hocamızın yazısında okudum ve denedim sizinde dediginiz gibi 2 saat önce aldım ama faydasını göremedim haftanın 2 günü falan hiit yogun cardio calısması yapıyorum uzun aylardır cardio olarak yapıyorum bunu hatta nerdeyse 1.5 senedir

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    demesi kolay:D birde bana sorun:)

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ketotifen beta 2 agonist i etkileyen arbuterol, clenbuterol gibi ilaçlara vücut zamanla direnç kazanıyor ve etkisini devam ettirmek için dozaj arttırmak gerekiyor. Ketotifen ise vücudun bu etkisini kırıyor ve dozaj arttırımına gerek olmadan sabit dozajda aynı etki devam ediyor. Ketotifen etken maddeli ilaç olarak Zaditen var.

dishiwelet bunu beğendi.
  4. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    demesi kolay degil ben bildiginiz şişkoydum ama şimdi biraz farklı durum birde 1.72 boyunuz var 60 kilosunuz vücut bu saaten sonra cok zor kilo verir direnir yani vermemek icin bmı 20minin altına düşürmeye calısıyorsun farkındamısın bilmiyorum ve bu zaten hiçte iyi degil vücut icin sen sıkı ve define gözükmek istiyorsun anladıgım kadarıyla ama bu daha farklı yöntemler ile oluyor böyle kilo vererek degil

Son düzenleme: 28 Ocak 2011
    dishiwelet bunu beğendi.
  5. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    peki bu durumda nasıl baslamam gerekiyor küre haftabası baslayacagım eczaneden ne deyip almam gerekiyor bu hapı? ve dozaj olarak ne zaman ve nasıl kullanmam lazım zaditenmi istemem lazım eczaneden?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:42 ----------

erkekler her zaman bayanlardan cok daha cabuk yag yakıyor maalesef bizde durum tam tersi evet hemde cok direniyor dedigim gibi aslında kilo vermek degil amacım kilom suan da normal ama orta bölümde yag var bunun gitmesi icin caba sarfediyorum ama gitmiyor iste:( evet sıkı ve yagsız bir görünüm istiyorum alt ve üst bölüm sıkı ama orta bölüm herseyi bozuyor armut tipli degilim elma tipli bir yapım var kilo aldıgım zamanda kiloyu direkt orta bölümden alıyorum ben sorunum bu:( peki nasıl farklı yöntemler var?

6. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    vücut kompozisyonuna bakar o ona göre diyet ve program cıkartılır sen hep yağ yakmaya yönelik gidiyorsun kasların yeterlimi acaba orasını hiç düşündünmü mesela 2 farklı kişide %5 yağ oranına sahip olabilir ama kas oranı fazla olan daha sıkı ve güzel gözükür misal ama sen yağ yakıcam diyip 7 ay vücudunu zorlamışsın erkekler gibi kadınlarında kalori alımı arttırması gerekiyor kas yapabilmek icin birde tabiki kadınlarınki farklı yani bir erkekle bir kadının yağ yakımı ayrı ama sonucta calısma ve özveri isteyen birşey hatta işin içine steroidler ve hormonlarda girdigi zaman dahada özveri ve calısma isteyen bir spor bu spor ve herkesin kası var beyini yok bu sporu yapanların gibi bi imaj var dısarıdan fakat ben tam terisini düşünüyorum ne kadar çok kası varsa bi adamın o denli kafasını calıstırmış demekki sadece matematik sporu bence herşey hesaplı olmak zorunda :) ve dünyanın en zor sporlarından biri 24 saat yaşamak zorundasın cünkü...kısacı (bu spor degil AŞK AŞK):)

dishiwelet bunu beğendi.
  7. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    aslında her zaman yag yakmaya yönelik calıstım diyemem ara verdigim cok oldu sasırtmak icin ama uzun zamandır ugrasıyorum buda bir gercek:) kas olayına gelince yeterince iyi kas yaptım bunu hocalarım söledi:) ordan biliyorum üst taraf ve alt taraf kas cigileri tamamen belli hatlar ortada ama dedigim gibi yag olayım var bu tabii ki üstünüister istemez kapatıyor cok emek verdim bu is icin pes etmeyede hic niyetim yok:)kesinlikle katılıyorum en zor spor olayına ama su bir gercek saglam kas yaptım):

8. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    İllaki olmuyor Herşeyi denedim diyorsanız liposuction veya CoolSculpting yöntemlerini deniyebilirsiniz.Bu yöntemler kalıcı olarak yağ hücrelerini yok eder.Liposuction'da en az%20 en fazla %45 incelme,CoolSculpting yönteminde %20 ila %40 incelme sağlanır.Efedrin+kafein+aspirin kombinesinin günde 3 kere yemeklerden önce alındığında kayda değer yağ yaktığını okumuştum.(Forumdan okumuş olabilirim)(Genede Efedrin Çok Sağlıklı bi ilaç değildir.)

Sayfayı Paylaş