Clenbuterol ve Şiddetli Baş Ağrısı ile Çarpıntı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HGH tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HGH
    Offline

    HGH Üye

    Katılım:
    11 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    76
    Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

    Clenbuterol aldığımda (10 mg.) inanılmaz bir baş ağrısı ve çarpıntı oluşturuyor. Dozu yarım tablete çektiğimde bile aynı yan etkileri alıyorum. Sporcu dostlarım daha önce böyle yakınmayla gelen birine rastlamadıklarını söylediler.

    Kür içinde steroidler ile kombine olarak ya da kür sonu PCT'de hep aynı şikayetlerim oluyor malesef...

    Daha önce bu şekilde şikayetleri olan oldumu nedeni ne olabilir, metabolizmama muhsus bir hassasiyet olduğu aşikar.

    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
     
  2. saydam
    Offline

    saydam Özel Üye

    Katılım:
    4 Eylül 2004
    Mesajlar:
    7.079
    Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    mevcut basliklari kullanin!!!!
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş