clenbuterol sopharma hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nbrios tarafından 21 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. nbrios

nbrios Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım Uzmanı
    Yer:
    KİLİS
    İyi günler ben bu spora yeni başladım 1.80 boy 90 kilo var fakat vücut yağ olduğu için clenbuterol sopharma bunun ile kreatin ürünü önerdi ve verdi fakat denemeden önce sormak istedim bu tablet 0.02 MG diyor araştığımda ise kullanum şekli 10mcg tablette zaten 10 tane bulunmakta nerdesyse her spor başına 5 adet atmakmı lazım bilmedim ayrıca kalp rahatsızlığı gibi sorunlar olacağını yorumlarınızdan okudum. yani her Çalışmada 5 adet atmamızmı gerekiyor 10Mcg denilene göre. şimdiden teşekkürlerweightlifter

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Spora yeni başladıysan yapılacak şey şimdilik hiçbirşey atma. Hatta bir süre en ufak supplement kullanma. Daha sonra carnitin,hydroxycut vs.. tarzı ürünler kullanmaya başla. Clenbuterol son çaren olsun. Eğer illa kullanıcam dersen önce vücudunu spora ve o tempoya alıştır. Çünkü bu ilaç kalbe çok zarar veriyor.

Bozo-Baku ve dishiwelet bunu beğendi.
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Clenbuterol gibi ilaçlar yağ oranını çok çok aşağılara çekmek için kullanılır. Gidipte yağ oranı %20 lerde olan birinin kullanması saçma. Yağ yakıcı bile kullanmana gerek yok güzel bir diyet ve kardiyo programı ile fazlanı atabilirsin. Kendinde okumuşsun zaten, kalp problemlerine yol açabilecek ilaçlardır.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  4. nbrios

nbrios Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım Uzmanı
    Yer:
    KİLİS
    Çok teşekkür ediyorum ilgi ve önerileriniz için göyüs uçlarındaki sivrilik ve irilikten dolayı düşünmüştüm görüyorumki Kendimi Zarara dıkmadan sağlıklı bir şekilde zaten haftadan beri gidiyorum kardio artırırım ağırlıkta sonraki planlalara kalır salon zaten yazlıkcı eleman kaynıyor bir kaç değişim görmezsem zaten diyetisyene giderim shaq arkadaşın diyetini deniyeceğim cevap için çok sağolun arkadaşlar

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Diyetimde ufak değişiklikler yaptım ilk haline göre başta biraz sıkıntı yaratabilir. ilk başta yemeği azaltıp sonra Karatay'ı modifiye ederek yaptım. Bazı arkadaşlar zorlanmıştı Karatay'a hemen başlayınca. Umarım işe yarar sıkıntı yaratan noktada yazarsan yardımcı olabilirim.

nbrios bunu beğendi.
  6. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Clenbuterol yerine ventolin olabilir fakat 2 ay geçsin öyle kullan istersen. Clenbuterol'u nasıl temin ettin bu arada ? Türkiyedekilerin bazıları sahte cıkıyor da

nbrios bunu beğendi.
  7. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben kreatin ile clenbuterolün mantığını anlamadım. Biri bulk döneminde aşırı su tutumu yapıyor biride definasyon döneminde az yağlı vücudu dahada kurutmak için kullanılıyor. Clenbuterol tehlikeli. Özellikle yeni başlayanlarda, arkadaşlarımında dediği gibi hiç önerilmez.

nbrios bunu beğendi.
  8. nbrios

nbrios Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım Uzmanı
    Yer:
    KİLİS
    Clenbuterol u Burada bir çok şey yurt dışından temin edilebiliniyor yeri sağlam orjinal bulgar malı tabletini 6 TL den satıyorlar fakat denemeden önce bir soralım dedim

9. ultratl

ultratl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2011 senesınde clenbuterol kulladım 4hafta 1 hafta off 4 hafta seklınde 9 hafta boyunca evet gercek anlamda yararını gordum kutle artısının yanında yag kaybıda yasadım ancak ılacı bıraktıktan 3 ay sonra cektırdıgım kalp grafıgınde sınus arıtmısı cıktı ve sanırım bu ılac yuzundendı.

10. spawn4455

spawn4455 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler profesyönellik amacınız yoksa lütfen bu tarz ürünler kullanmayın bünye zayıfsa kalp ritim bozukluğu hatta ileride kalpkrizine bile sebep olabilir siz elinizden geleni yapın cardio num hakkını verin zaten yağlar yakılmaya başlıcak.Bende 85 kiloydum 2 ay düzenli fitness artı cardio ile 77 kiloya düştüm boy 1.80 l-carnitine kullandım now sports faydası oldumu bilmiyorum çünkü spora onunla başladım fakat illa da birşey kullanıcam diyorsanız l-carnitine ve cla tavsiye ederim.Termojenik yağ yakıcılar bile bünyeden bünyeye çok zarar verir tehlikelidir ki hele bu tip ilaçların tehlikesini anlatmakla bitmez.Salonunuzdaki hocalar size kullan zararı yok diyecektir bnim başıma geldi hemde winstrol önerdi kendisi satıcaktı tabiki ama ben bilen doltorlarla görüştüm gerçekten çok tehlikeli yarış atları için bu tip ilaçlar.Eğer sağlığınız kısa sürede yağ yakmaktan önemli değilse kullanın... Saygılar :)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sana o clen.i kim önerdiyse bir daha onun yanına yaklaşma

Bozo-Baku, kareem said, HUMOR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar bu ürün bulgar malı bildigim kadarıyla bunu bulgaristanda nerden temin edebiliriz birde orda fiyatı nasıldır

13. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir

erdi benim de muhacir bir arkadaşım var gidip geliyor bulgaristana ona aldırmayı düşünüyordum ama bi türlü gidemedi :) bulursan fiyatı buraya yazarsan sevinirim ben daha önce gg den almıştım şu an bi satıcı 20 tl civarına satıyo kutusunu ama işte orijinal mi bilemem

14. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Bulgarda eczanelerde satılıyor . Bir kaç defa arkadaşlarıma getirmiştim ucuz 3 leva falandı . Tabi o zamanlar bu sporla hiç bir ilgim yoktu . Etkilerini bilsem almazdım .

15. chilypeppers

chilypeppers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bulgaria
    Nasıl etkiler mesela? :)

16. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Yan etki pardon . Kalple ilgili problemler . Yeterli değil mi sizce uzak durmak için ?

Sayfayı Paylaş