Clenbuterol ilacı kullanıyorum ve rahatsızlık hissediyorum, ilacı hemen bırakmalı !

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba clen ilacına başladım ama duyduğum rahatsızlıktan dolayı bırakmak istiyorum ilacı birden kesmeli miyim ? Merhaba clen ilacını sabah 1 antreman öncesi 2 tablet şeklinde kullanmaya başladım, antreman saatlerim değiştiğinden bazen akşam 7 de bazende akşam 11 de alıyorum antreman öncesi 2 tableti, bu bir düzensiz kullanım. sürekli derin nefes alıp verme ihtiyacı hissediyorum, kalp atışlarım normal iken arada bir tek kuvvetli atıyor sonra normale dönüyorum, acaba kalbimde aritmi mi oluştu, şuandan itibaren kürü bırakmak istiyorum ilacı aniden kesmeli miyim nasıl yapmalıyım lütfen yardım ?

2. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Tabiki hemen bırakmalısın. Birde doğruca hastaneye...

3. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım kullandı.

aritmi dışında sıklıkla devamlı kramplar giriyor diyordu bacaklarına.

clen astım için kullanılan bir ilaç bence bir de göğüs hastalıkları uzmanına görünmen yerinde olacaktır.

meraktan soruyorum: clen i kim tavsiye etti?

4. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim sen bu ilacı kullanmadan once araştırmadın mı? yan etkilerini okumadınmı ? Birde anlamadıgım Bu tarz ürünleri nasıl olurda kafanıza gore düzensiz alıyorsunuz ?

suan bende kullanıyorum bende gorulen yan etkileri : El titremesi,kramp olusumu,aşırı terleme ve agız kurulugu. Bende gorulen etkileri bu.

5. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Clenbuterolu bu şekilde almanızı kim önerdi ? genelde piramit şeklinde kullanılır ayrıca günde aldığınız 3 tablet'in çok önemli yan etkileri olacağını sanmam biraz kuruntu yapıyor olabilirsiniz.

6. EagleEye

EagleEye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Korkma kardeşim Ben bu ilacı defalarca kullanan biriym yağ yakımında etkilidir günde 8 tane attığım zamanlarda oldu sadece ilk defa kullanıyorsan Biraz vücudun alışmadığı için elde titreme uykusuzluk nefes alış verişin spor esnasında Aşırı Terlemen tarzı şeyler olucaktır ilac vücut ısısını Arttırdığı için metabolizmayı sürekli aktif halde hızlı bir şekilde çalıştıyor korkmana gerek yok yani bırakmak istiyorsan bırak öyle hastane filan gerek yok saçma sapan şeylere kulak asma

7. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    yahu boş konuşma sağlık bu ben kullanıdım birşey olmaz başta böyle olur gibi cahilce yorumlar yapma doktor olsan muayne etmeden anlayamazsın sıkıntısı burdan tabi konuşması kolay kesinlikle doktora gitmeli ciddi bir durumda olabilir!

dontyouloveme bunu beğendi.
  8. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Bir ilaç bu şekilde önerilemez katılıyorum,neticede herkezin otoimmum sistemi birbirinden farklı bu kadar endişe ediyorsan bir kardiyoloji hekimine görünmelisin, geçmiş olsun.

9. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl bir yorum nasıl bir öneri vermedir bu ya? Arkadaşım ola ki bu arkadaşın taşikardiden dolayı ani kalp krizi vs. nedeniyle öldü vicdanen rahat edecek misin?

Bir kardiyolağa veya göğüs hastalıkları doktoruna gidip ben günde 8 adet clen alıyorum dersen pataklar net söyleyeyim.

Zaten kendi yaptığın yorumda da belirtmişsin ya "saçma sapan şeylere kulak asma"

sağlığı önemser yorumsal şeyler saçma senin gibi kullan birşey olmaz yorumsal şeyler çok mantıklı. aferin.

@bebeqte5tur

kendine şu soruyu sor: eğer bu ilaç güvenli ve başarılı olsaydı diyetisyenler al git bunu kullan demezler miydi?

10. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Burada konu clenbuterol'un efektifliği yada endikasyonlarının ne ölçüde zararı olup olmadığı değildir,Aslında yapılan hata şudur birine iyi gelen bir ilacın aynı etkiyi bir başkasında da göreceğini sanmasıdır ,Aksi hekim tarafından önerilmedikçe Bir ilaç tavsiye edilmemelidir yada önerilmemesi gerekmektedir herkezde aynı etkiyi verecek diye bir kaide yok,bünyeden bünyeye değişkenlik arz eden farmakolojik bir hadise için daha fazla konuşmanın bence gereği yok.

11. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    504
    Ödül Puanları:
    103
    Astım hastası olsan azaltarak kesmek daha mantıklı olurdu ama astım hastası olmadığın için azaltarak bırakmak kulağa saçma geliyor. Göğüs hastalıkları yerine bi sağlık ocağı veya acil doktoruna görün hemen bırak der birkaç tetkik yapar gönderir çok kötü birşey olduğunu sanmıyorum doğal yan etkileri yaşıyorsun. Birde bu ilaç belli saat aralıklarıyla alınıyor sen çok kısa zaman aralıklarında almışsın buna devam etme.

12. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Sağlık ocaklarında aile hekimleriyle pratisyen hekimlerle pek bir yere varamazsın solunum fonksiyon testi ,eforlu ekg ve alerji testleri neticesinde bir tanıya ulaşılabilir yada gerekli görülürse akciğer filmin istenir,Eğer endişeliysen uzman hekime görünmeni öneririm.

Sayfayı Paylaş