Clenbuterol 20mcg

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Arnold28 tarafından 4 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam

Arkadaslar artik yaz geliyor ve benda yaklasik 22% yag var.ve bu yaglari ben yok etmek istiyorum onun icin yarcim olarak ben Clenbuterol 20mcg alacam.acaba sizlarden Clenbuterol 20mcg alan oldumu.ve oldusa nasil yag yakiyirmu ve nasil alinmali

2. Tugba24

Tugba24 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24
    Yer:
    İzmir
    Ben aldım, işe yarıyor. Ama senin nasıl alman gerektiğini bilmiyorum.

3. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam Tugba24

Sen nasil aliyorsun.Buraya yazana bir ..

4. Tugba24

Tugba24 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24
    Yer:
    İzmir
    Selam Arnold28

Ben tek başına kullanmamıştım.

1. Hafta - 100mg Primobolan 20mg T3
    2. Hafta - 100mg Primobolan 40mg T3
    3. Hafta - 100mg Primobolan 20mg Clenbuterol 60mg T3
    4. Hafta - 100mg Primobolan 40mg Clenbuterol 60mg T3
    5. Hafta - 100mg Primobolan 60mg Clenbuterol 40mg T3
    6. Hafta - 100mg Primobolan 80mg Clenbuterol 20mg T3

Sana uymaz herhalde...
    Bekle belki yanıt veren çıkar :)

5. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam Tugba24

Sen Bayanmizin ..

6. Tugba24

Tugba24 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24
    Yer:
    İzmir
    Evet öyle 3.5 senedir filan uğraşıyorum bu işlerle. Daha önce fitness de yapmıştım. Ama bunun dışında şu anda başka bir spor dalıylada ilgileniyorum.

Clenbuterol ve T3 bende çok işe yaradı. Ama diyet yapmassan daha sonra tekrar alıyorsun. Bence ne yediğine dikkat etmen lazım.
    Az yemelisin bence iş az yemekten geçiyor.

Yanlız biliyorum anlıyorum. İlaç bu işlerin kolay yolu olmuştur herzaman.
    Bende hedeflerime ulaşmak için ilaç kullandım. Ve bana yanlış yapıyorsun diyenleri dinlemedim. Dinlemem çünkü bence , insan kendini nasıl mutlu hissedecekse öyle yapmalı. Sadece öneri olabilir, zararları söylenir uyarılır. Eleştirme olmamalı. Kişi kendisi kullanır yada kullanmaz.
    Kimse karışamaz. Zaten sonuçta bir insan kafaya koyduysa yapıyor.
    Onu engellemek? nereye kadar engelleyebilirsin ki.

Ama bence diyet önemli.
    Sen hiç diyet yaptın mı?
    %22 yağ erkek için çok fazla o yüzden soruyorum.

joker23 bunu beğendi.
  7. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya

selam Tugba24

Sen 3,5 senedir bodybilding yapiyorsun söylüyorsun.Ondan önce fitness yapiyordun söylüyorsun.Fitness kac sene yapdin???.ve sen söylüyorsun ??
    Ama bunun dışında şu anda başka bir spor dalıylada ilgileniyorum.???Hangisi ????
    Acaba boyun kac kilon ve kac % yag var....

Clenbuterol hangisi aliyorsun ne marka .Ve Clenbuterol yag yakiyormu .
    T3 hangisi aliyorsun hangi marka.Ama t3 cok zararli diyorlar.Ve t3 ile Clenbuterol alirsa cok teklikeli yaziyorlar.

tsk

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    dostum bu ilaöları kullanan bir kaç arkadaşım var birinde beslenmeye dikkat etmediği için pek işe yaramadı eğer iyibirde beslsnme programın yoksa vücuduna zarar verme derim ben ama varsa ozaman senin için uygun olanı üstadlar yazar tavsiye eder ama yap veya kullan diye birşeyi kimse tavsiye etmez

9. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam hsd

Ben nasil kullanmam lazim bu Clenbuterol .cok seyler denedim ama yaglar gitmiyor ve karar verdim Clenbuterol almaya belki bir ise yarar..

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    CLENBUTEROL: Broncodil, Bronceterol, Cesbron, Clenasma, Contrasmina, Monores, Novegam, Prontovent, Spiropent, Ventolase, v.s. gibi isimler altında, Arzneimittel Werk, Valeas, Chinoin Mexico, Thomae firmaları tarafından 0.01 mg ve 0.02mg tabletler halinde üretilmektedir. Bunlar oral çeşitlernin ismi olup ayrıca, şurup, damla, iğne v.s. şeklinde de üretilmektedir. Veterinerlikte ise, Ventipulmin 0.016mg/gr olarak Richter A firması tarafından imal edilmektedir.

Son zamanlarda özellikle vücutçular tarafından ilgi görmektedir. Senelerce Asthma (astım) hastalan için keşfedilip onların yardımına hizmet eden bu ilacın, doping alanına girmesi de tipik bir olay olup çok da üzücüdür. Steroid hormon olmadığı halde, kas gelişimini, yağ kaybettirerek temin ettiği ifade edilmektedir. Özellikle İngiltere'de senelerce elit aletler tarafından kullanılmıştır. Son zamanlarda Amerika'da ve dünyada da rağbet görmektedir.

Anabolik steroidlere, ergogenik yardımcı olarak kullanılmaktadır. Winstrol ve Oxandrolone ile birlikte iyi kombine edilebilmektedir. Growth hormonunu çalıştırdığı yağ yakarak kasları geliştirdiği gözlenmiştir. Bu şekilde kullanıldığı zaman. Son derece büyük kuvvet ve adele ölçüsü aldırdığı gözlenmiştir. Özellikle, müsabakaya yaklaşan günlerde doping ilaçları kesildiği zaman da kullanılır. Henüz doping testinde tam olarak tanımı ve tesbiti şüphelidir. Bu sebeple yarışma öncesi ve son günlere kadar kullanılmaktadır. Yağ yakıcı özelliği olması da, yarışmaya yakın günlerde kullanım cazibesini arttırmaktadır. Sporcular belirtilen sebeplerden, çok rağbet etmektedirler. Kadın sporcular da bu yüzden çok kullanmaktadır.

Yan etkisinin diğer steroid ilaçlara nazaran az olduğu, etkisinin ise onlar kadar kuvvetli olduğu gözlenmektedir. Ancak, uykusuzluk, huzursuzluk, başağrısı, kas spazmları, parmak titremesi, ateş yüksek tansiyon v.s. gibi yan etkiler göstermektedir.

60-120mcgs miktarında, bir gün içine bölünmüş dozlar halinde alınır. Bu doz iki günde bir olarak 6-12 hafta süreli kullanılmaktadır. Baş ağrısı, uykusuzluk ve sinire yol açmaktadır. Genelde 20mcg'lik 100 tabletin fıatı 100 Dolar civarıdır.

arnold 28 işte sana clenbuterol ama kullanmanı tavsiye etmiyorum sadece benden istediğin bilgileri veriyorum eğer kullanacaksan doktor gözetiminde ol testlerini yaptır öncesinde ve sonrasında ;)

11. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam hsd

ben mesmur almam lazim yaglar gitmiyor kardes.herkes aliyor ve yaglar yok oluyor .eger tehlikeli olsa hic birisi almas.ben alacam

12. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    sanmıyorum ben alacağını.

( koçum???)

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arnold yine baslama, gercekten afedersin cok akilsizca konusuyorsunuz! Bu site senin icin "nasil alacam" sitesi degildir, biraz arastir her seyi sorma....

Arkadas tehlikeli diyor sen yok sanmam diyorsun ben alacam diyorsun, almak istersen kendi kararin ama tehlikeli/yan etki yok deme cünkü öyle bir ilac yoktur ayrica senin arkadaslar hic yan etkisini görmediyse sendede aysini olacak diyemezsin, her insan her seye farkli reaksiyon gösterir, mesela sen belki bazi seylere karsi alerjin vardir arkadasinin o seye alerjisi yoktur!

Alacaksan kendi kararin, ama burada tehlikeli DEGIL diye söz etme, bana sorarsanda bilmedigini seye burnunu sokma, iyice arastir, sen bir soru soruyorsun hemen atliyorsan almaya ( okuyabildigim kadariyla)

Bu yazimida yanlis anlama, biraz gözlerini acman icin yaziyorum, ama eminim yine ignore edersin neyse kendi düsen alamamis....... :(

14. Guest

Guest Guest

Tugba:

Kullandigin primo haricinde diger maddelerrin kullanim sekli cok garip. Clenbuterol yavasca artirilir ve kur biterkende yavasca kur dozu indirilir. Umarim her hangi bir yan etkiye maruz kalmamisindir.

15. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Ben clenbuterol nasil almam lazim her tarfta degisik yaziyor kitablarda bile degisik yaziyor.Ben cuk cok kucuk. ne yapmam lasim kislar vermiyor.Ben clenbuterola yag yagmak istiyorum ve kas istiyorum.ben 22% yag var

16. Guest

Guest Guest

yag yakmak icin clenbuterol almak istiyorsan o zaman dozunu artirman lazim ve buda yan etkisini büyük oranda artirir. Bundan dolayi aklindan clenbuterol maddesi tamamen cikar.

efedrin 50mg sabah ve 50mg antremandan 45 dakika önce al. Yaninda 200mg koffein tabletleri al ve bunu 5 hafta boyunca kullan. Bu sana clenbuterolun kazandiracagi seyleri kazandirir ve yan etkiside clenbuterol gibi ortawya cikmaz.

17. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Bende efredin yok.Sadece Clenbuterol var.ve clenbuterol almak istiyorum.

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    arnold 28 kardeş
    işte hendek işte deve atlarsın ya düşersin aklınvarsa vaz geçersin.demiş rahmetli barış manço kimseye birşey olmuyor diye bişey söz konusu olamaz aspirinin bile yan etkisi var ve herkesin bünyesi bir değil en iyisi doktora git bir diyetisyene git bak o zaman sporla birlikte takır takır kiloları vereceksin dostum kendini riske etme ;)

19. Arnold28

Arnold28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    28
    Yer:
    Almanya
    selam hsd

sen cok korkuyorsun ilaclar insanlara yabilmis tir .Ve kitbta yaziyor hic birseyler olmaz diyor kardes.eger bu spor basarili olmak itiyorsun birseyler alman lazim.ben hic birseylerden korkmuyorum sadece allahdan...kardes herkes aliyor profiler.Eger birseyler olasa tüm insaler ölürdü....

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yok kardeş korkma falan ama dediğim gibi ya yan etkisi olursa sana üzülürüm ozaman yoksa ben suplament vs vs kullanıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş