Clean bulk yapıp çok çabuk kilo almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve waldau tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. waldau

waldau Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhaba ben alperen öncelikle hayatım boyunca hafif kiloluydum daha sonra sağlıksız bir diyetle 80 kilodan(boy 177) 55 kg'ya kadar düştüm sonra uzun bir süre abur cubur dahil ayırt etmeden yedim ve 59 oldum ve 45 gündür clean bulk ile vücut geliştirmeye devam ediyorum yanlız anlamadıüım mevzu beslenmeme çok dikkat etmeme rağmen çok hızlı kilo almam clean bulk 45 günde 6 kilo almak normal mi ? endo-mezo karışımı bir yapım olduğu için olabilir mi yoksa vücuttaki tutulan su mu ?(her 20 dakikada yarım bardak içiyorum)

örnek beslenme programım

kalkış 06:00
    saat 7:00
    1 kase yulaf ezmesi+1 bardak yarım yağlı süt
    saat 09:00
    5 yumurta akı-1 sarısı+100 gr lor peynir+1 kaşık zeytinyağı omlet
    saat 11:00-11:30
    400 gr. tavuk göğüs ızgarada yağsız
    1 tabak sade pilav yada sade bulgur
    saat 13:00
    1 tane büyük muz
    saat 14:00
    200 gr. tavuk göğüs ızgarada yağsız
    1 tabak sade pilav yada sade bulgur
    1 kase(orta) salata marul-domates-1 kaşık riviera zeyt.
    saat 18:00-30
    1 kase yulaf ezmesi+1 bardak yarım yağlı süt
    antreman
    saat 21:00 veya 21:30
    150 gr. ızgarada tavuk göğüs
    1 kase(orta) salata marul-domates-1 kaşık riviera zeyt.(haftada 1 kez 1 avokado rendeside olur)
    son olarak yatarken bazı geceler 50 gr. lor
    NOT:her zaman aynı şeyleri yemiyorum tabiki genellikle böyle şimdi
    yardımlarınızı bekliyorum

2. waldau

waldau Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    30 kişi bakmış tamam anlamıyosunuz bari bir merhaba yazın 2. konu açışım oldu yine aynı illa başka foruma gidecez

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Aldığın kiloya rağmen bel -kalça bölgesinde genişleme yoksa bu şekilde devam etmelisin. Aldığın 6 kilonun elbette hepsi kas değil sen de bunun farkındasın zaten. Bana kalırsa gereğinden fazla protein alıyorsun . Sütü dahil etmeden sadece tavuk ve yumurtalarla 170 grama yakın protein alıyorsun ki bu senin kilonda olan birisi için çok gereksiz. Fazla protein = fazla gelişim demek asla değil. Sana tavsiyem günlük protein alımını maksimum 100-120 gr arasında bir değere çekmen

4. waldau

waldau Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    bel bölgem 3-4 santim arttı ama karın kaslarım ve adonislerim çok belli olduğu için kafaya takmadım aslında fazla protein olayına gelirsek haklısın farkındayım ama yemeyi sevdiğim için devam ediyorum böyle,,,sizce bu kilonun %kaçını yağ olarak almışımdır bu önemli eğer öyleyse salataya dahi yağ koymam gerekirse

5. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Açıkçası bunu ben söyleyemem , bunu aynaya bakarak kendin anlaman gerekli.Eğer ciddi anlamda büyüdüğünü düşünüyorsan diyetinden ödün vermemelisin ancak bel bölgesinden 3-4 santim almış olman daha yoğun antrenman yapman gerektiğini gösteriyor. Zeytinyağından korkma ve diyetinden eksik etmemeye çalış. Clean bulk kolay bir şey değildir ki endo-mezo karışımı olduğunu söylüyorsan bu kilo artışının önemli bir kısmının yağ-su olabileceğini göz ardı etmemelisin.

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    clean bulk demişsin,bildigin alman gereken miktarları katlamışsın,aşırı protein,dakika dakika su... kendinizi bu kadar kasmayın beslenicem diye yav,keşke bu yediklerini yiyebilecek midem olsa da yesem :)

Sayfayı Paylaş