Clean Bulk Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HsynTR tarafından 27 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HsynTR

HsynTR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kayseri
    15yaşında 173 boyunda 52kilo evde kendi çapımda yazıyorum ama bu salı fitness a yazılacağım.

BESLENME PROGRAMIM:
    SABAH: Uno kepekli ekmek arası 1dilim light peynir SÜTAŞ
    1Su bardağı sütaş light süt
    4yumurta 1sarılı 3beyaz
    3Yemek Kaşığı Yulaf + 1Su bardağı Süt + 1Adet Muz yada kuru meyve

Ara Öğün:peyman Bahçeden Energy Mix/Fit Mix yada Leblebi 50gr yada Süt veya 1Porsiyon meyve

ANTRENMAN ÖNCESİ:Bilmiyorum hiç gitmedim(öneriniz?)

ANTRENMAN SONRASI(Bilmiyorum hiç gitmediğimden(öneriniz?)

Akşam yemeği: 500Gr Tavuk Gögsünden Sote
    350GR kepekli makarna yada bulgur.
    1su bardağı süt

Ara Öğün:1Su bardağı light süt

Yatmadan Önce:50gr lor + light süt

Önerileriniz nelerdir acaba Clean bulk için fitness a salı günü başlıycağım,Yaşım 15 evde çalışıyordum ama artık yazılcam.Protein tozu felan kullanmayı düşünmüyorum.

2. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle spora başlamana mutlu oldum. Keşke bende o yaşlarda başlasaaydım. Senin amacın vücut geliştirmeden ziyade şu an kuvvet ve fit olmak olmalı. Şimdi beslenme programına gelirsek :
    Sabah için 4 yumurta yulaf süt kuru meyve yeterlidir. Ekstra süt içmenece ve kepekli ekmek vs gerek yok. Ara öğünüde iyi düşünmüşsün. Ama öğle yemeğinde ne yediğini yazmamışsın ve mutlaka yemelisin gerekirse evden götür. Antremanını saat kaçta yapıyorsun bu çok önemli. Antreman çıkışı muz ve 150 gram tavuk göğüs yiyebilirsin. Akşamları ise 500 gram tavuk çok fazla bu vücüdunu yağlandırır ve böbreklerini yorar. 200 gram yeterlidir. Yatmadan önce light süt içersin şimdilik. Loruda antremandan 1 saat önce yersen iyi olur. (100 gram)
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ağustos 2016 ---
    Bu arada lütfen şimdiden protein tozu işlerini bulaşma ve bu önerilere kulak asma.

HsynTR bunu beğendi.
  3. HsynTR

HsynTR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kayseri
    Teşekkürler önerin için abi,öğle yemeğinde ise kepekli makarna düşünüyorum 200gr ? ne diyosun bide şey sorcam abi Etinin light kepekli bisküvilerini ara öğünde tüketirsem nasıl olur ? yada mlife'in patates cipsleri var tuzsuz %2yağ oranına sahip

4. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Patates cipsinden ziyade etinin kepekli biskuvuleri daha iyi. Oglenleride kepekli makarna ya da bulgur pilavida yiyebilirsin.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ağustos 2016 ---
    Bu arada oglenleride tavuk ya da et yiyeceksin dimi:)

HsynTR bunu beğendi.
  5. Altindasm

Altindasm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Her şeyi akşam yemeğine yüklemişsin. Akşam yemeğindeki 500gr tavuğu ikiye böl. yarısını öğlen yemeğinde ye, diğer yarısını ikindi akşam yemeği arasında ye.(Akşam yemeğini saat kaçta yediğine bağlı)
    Makarna güzel seçim, ben genelde bulgur lapası yiyorum bulk dönemindeyim. günlük pişmemiş olarak 300gr yiyorum. sen o 350 gramı yine ikiye böl.

Ayrıca light süt-peynir ürünlerini tüketmeni tavsiye etmem. Kalorisi az olabilir fakat vücuda daha fazla zararı olduğuna inanıyorum. O peynir-süt ne aşamalardan geçiyordur kalorisini düşürmek amacıyla. Mümkün olduğunca hayvansal yağlardan kaçma bence. Ben tam yağlı peynir-süt tüketirim.

HsynTR bunu beğendi.
  6. HsynTR

HsynTR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kayseri
    Evet yiyeceğim :) Acaba hindi etinin tadı nasıl hiç denemedimde? Tavuk gibimi :)

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş