Classnick Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Classnick tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Şurada Antrenman günlüğüm var orda benim hakkımdaki bilgilere ve yaptığım antrenmana ait detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz
    31/07/2015
    Şu sıralar uyku düzenimi oturtmaya çalıştığım için sabah erken kalkamadım 12 gibi kalktım yemeği ise ancak 14:30 gibi yiyebildim bunu bir kaç güne çözmeyi planlıyorum Fırında çıkan bir ekmeğin yarısı boyutunda ekmekler var adına ne deniliyor bilmiyorum onunla 1 tost yanında 8-10 yeşil zeytin yedim tost kaşarlıydı aslında lor ile yapmak istedim ama unutkanlık ve yılların verdiği alışkanlık kurbanı oldum :D yanında 2 bardak çay içtim,yazmak için akşamı bekleyememden dolayı burayı saat 21:00'de tekrar güncelleyeceğim diğer günlerde konuya entry'i 21:00'da girmeyi düşünüyorum.

2. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Spor çıkışı Fastfood yedik bir arkadaşımın ısrarıyla(Hamburger+Patates Kızartması+İce Tea)
    520+390+72=982 Kalori
    33+5=38g Protein
    43+52+17=112g Karbonhidrat
    24+18=42g Yağ
    Olarak görünüyor besin değerleri bugün çok sağlam bir antrenman çıkartmama rağmen sanırım yeterli protein oranının baya bir altında kaldım şuan 4-5 yumurta ile bu açığı birazcık kapatmayı düşünüyorum ama emin değilim eğer canım bir şey çekerse direk bu planı uygularım.

3. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Evde 3 yumurta kalmış onları 100gr lor peyniriyle birlikte tükettim birazda olsa içim rahatladı ama yineden tükettim protein 100gr'ı bulmadı bugün kötü beslendik sanırım.

4. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Bu gün yediklerimin tamamı burda kahvaltı kısmında yazanı sabah mixerle karıştırarak muhallebi kıvamına getirip yedim tadı gayet güzeldi evde yumurta kalmadığı için ekleyemedim yoksa orda + 3 yumurta olacaktı ve artık off günlerimde yulaf ezmesinin miktarini düşürmeyi planlıyorum
    Bu arada öğle ve akşam yemeklerimde 1 er bardak Cola Zero var bu zarar verirmi bilemiyorum fakat cola ya cidden büyük bir düşkünlüğüm var benim için sigara gibi
    TOPLAM=40G yağ 150G Karbonhidrat 150G Protein ve 1500 Kalori almışım.

EDİT:Değerleri girdiğim site tavuk göğsüne 150gr için 50gr protein girmiş sanırım hatalı bu durumda aşağı yukarı 120gr protein almışım bugün.Sporda henüz 3.ayım olduğu için bana supplement önermiyorlar fakat bir whey alma durumum olabilir belki.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2015
  5. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Sabah 2 Tam 3 Beyaz yumurta kullanılarak yapılan domatesli menemen yanında 1 dilim etimek 50gr kadar kaşar peyniri
    Akşam 350gr Tavuk göğüsü+1 Tabak Domates Soslu Sphagetti

Sabah dediğim yemeği ancak öğlen uyanabildiğim için saat 13 gibi yedim akşam yemeğide 20 civarında yedim
    3. bir öğün yapmak istiyorum ancak saatin geç olması nedeniyle ancak 24:00 gibi yiyebilirim o saatte de ne yenir bilmiyorum güncellemeleri yazarım

TOPLAM 50G Yağ 70gr Karbonhidrat 140G Protein 1500 Kalori

6. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Sabah yine Süt-yulaf-lor-muz karışımını yaptım
    İlk öğün 320 gr ton balığı (yağı süzülmemiş ağırlıktır)süzüp yedim yanında 1 simit (başka bir karbonhidrat kaynağı bulamadım o anda)
    2.Öğün 250gr kadar ev yapımı köfte 1 tabak makarna 1 tas yoğurt
    yatmadan 1 tabak karpuz

TOPLAM 80Gr Yağ Ton balığı ve ızgara köfteden çok gelmiş gibi görünüyor hadi köfte neysede balığın yağını baya süzdüm bana bu çok gibi geldi
    200gr Karbonhidrat
    140gr Protein
    2300 Kalori Diğer günlerin baya üstüne çıkmışım sanırım tavuk göğüsü yerine başka şeylere yönelmem bu oranı yukarı çekti.

7. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Dün sadece sabah 2 tam 3 yumurta beyazı domates biber 100gr lor peyniriyle yaptığım menemenden oluşan kahvaltım dışında bir şey yemedim off gündü zaten yemeğe fırsat bulamadım açıkcası

Bugün Cheat Day yapmayı düşünüyorum çünkü akşam maç var bana hertürlü bozduracaklar diyeti bari cheat day olsun da konsantrasyonu bozmayayım.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2015
  8. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Sabah 5 yumurta 1 bardak süt 1 muz 1 bardak yulaf ile krep yaptım 6 tane çıktı çok fazla oldu bana resmen yiyemedim 5 parçasını zorlanarak yedim
    Öğlen 1 tabak etli nohut yemeği yanında 7-8 tane etli sarma 1 tas ev yapımı yoğurt
    TOPLAM:100gr yağ 110gr protein 170 gr karbonhidrat

9. Classnick

Classnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Dün IF yapayım dedim ancak aksaklıklar oldu saat 18 de yemeye başlayacaktım fakat 20 de ancak başlayabildim 300gr tavuk göğüsü 1 tabak etli nohut yemeği 1 tas yoğurt yiyebildim saat 24 gibide etimeğin üzerine kaşar dilimledim zeytin dilimledim eritip yedim yaklaşık 50 gr etimek 100gr kaşar

TOPLAM 56gr yağ 130gr protein 100gr karbonhidrat

Sayfayı Paylaş