Cla ve L-carnitin hakkinda bilgiye ihtiyacim var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hasomoto tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasomoto

hasomoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle büyülerime saygılarımı küçüklerime sevgilerimi sunuyorum..
    Yaklaşık 2 hafta önce spora başladım ve hocam l-carnatin ve cla tavsiye etti ve bende 2 gün önce aldım 1.80 boyum var 95 kiloyum,19 yaşındayım,üni öğrencisiyim kyk yurdunda kalıyorum şimdi size sormak istediğim birkaç soru var ve size günlük yaptıklarımı söylemek istiyorum rica etsem gün içerisinde yaptığım hataları ve aklıma takılanları cevaplar mısınız.
    Sabah kalkarım Clamı alırım 5-10 dk sonra kahvaltı yaparım kahvaltıda (1çeyrek ekmeğin yarısı,2 yumurta,çay,domates hıyar bide peynir yerim) sonrasında okuluma giderim okulda öğle arası yemek yemem clamı alırım yine bu arada 1 kapsül cla içiyorum sonrasında akşam 6 gibi spora giderim başlamadan önce 2 ölçek L-carnitin içerim ve sporuma başlarım spordan çıkdıkdan sonra yurda giderim clamı içerim 30 dk bekler yemek yerim yemekde (2 kase yoğurt ve kızarmış incik ve 1 tanede but alırm) günüm böyle geçiyor yaptığım hatalar kusurlar var mı birde aşşağıdaki merak ettiklerimi cevaplarsanız sevinirim unutmadanda söyleyim ben hem kilo vermek ve aynı zamanda vücudumu geliştirmek istiyorum.
    Merak ettiklerim:
    1)Öğlen 1 kapsül cla alıyorum ve yemek yemiyorum sizce yaptığım doğru mu?(yemek yemememin sebebi kilo vermek yoksa spor yaptığım için beslenmem mi lazım)
    2)akşam olduğunda spordan önce mi yemek yemeliyim yoksa sonra mı
    3)sabah kalkar kalkmaz cla alıyorum 5-10 dk bekliyorum kahvaltımı yapıyorum 30 dk mı beklemeliyim?

2. hasomoto

hasomoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    +++++++

3. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hocan bence ya amatordur ya da supplement isi de yapiyordur biraz arastirirsan gorursun ikisi de bi seye yaramaz ben alma derim tecrubemi de soyliyim 1 kutu lcaenitin kullandim sivi olarak bir isi artisi hissediyorsun antrenman performansini olumlu etkiliyor ama yag yakimina etkisi bence 0 ben diyetle kurtuldum yaglardan ayrica suan sirf performansim artsin 2 yemek kasigi kahveyi suyla karistirip dikiyorum kafaya ve etkisi daha iyi ustelik 200 grmi 5 lira bimde

4. Huseyin35

Huseyin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cla hakkında bir bilgim yok L-Carnitin kullandım fakat herhangi bir yararını görmedim.

Sayfayı Paylaş