CLA One / BCAA / L-Carnitine Konusunda acil yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MeteGokmen tarafından 17 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MeteGokmen

MeteGokmen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar ;
    23 yaşındayım uzun süredir BB başlamayı düşünüyorum ve son zamanlarda çoğunlukla alkolden aldığım fazla kilodan dolayı spor salonuna yazıldım. Başlangıç olarak hocadan kardiyo ağırlıklı bir program isteyeceğim haftanın 6 günü gidicek şekilde. Diyetisyenle görüştüm ve spora yatkın güzel bir diyet listesi aldım, yinede spor hocasının teyitinide alacağım. 1.83 boyundayım ve 92 kiloyum ağırlık tam olarak başlamadan önce fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum ve internetten çeşitli kilo vermeye yardımcı yağ yakıcılar araştırdım ve birkaç farklı ürün var lakin kimse bu 3 ü arasındaki farkın tam olarak ne olduğunu açıklamıyor BCAA sanıyorumki biraz daha kasları koruyarak yakmaya yardımcı oluyor. Özellikle bilenlerinizden ve kullananlarınızdan aralarındaki tam olarak fark nelerdir hangisi veya hangi ikisiyle başlamalıyım ? Bıraktıktan sonra tekrar yağlanma gibi bir problem yaşar mıyım ? ( 2 ay civarı kullanmayı düşünüyorum ) Birileri beni tam olarak aydınlatabilirse çok sevinirim. Niye birden fazla ürün var ve kim neye göre tercih ediyor ? Hardline markasından genel olarak herkes memnun gibi iyimidir ? Tavsiye edebileceğiniz fiyatı o civarlar olan başka marka var mı ? Herkese kolay gelsin :)

Sayfayı Paylaş