CLA (Aspir çiçeği yağı) ile ilgili Araştırma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BaBe ShaQ tarafından 24 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fizikci

fizikci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Sivas
    Benim hocam 100 tabletlik kutuda sabah 1 öğle 2 akşam 2 kullanılması gerektiğini söyledi. Toplam 20 günlük kür...

Son düzenleme: 24 Mayıs 2007
  2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    :)

Neden sadece Hardline? Umarım Hardline satıcısı değildir hocan :eek:

3. fizikci

fizikci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Sivas
    .............

Son düzenleme: 24 Mayıs 2007
  4. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    GNC'nin tonalin CLA'sı 2000 mg. lık ve 90'lık.Fiyatı da 69 milyon.Miligram hesabına vurulduğunda,piyasadaki en hesaplı CLA.Diğerlerinden %50-%60 hesaplı..Üstelik markası da GNC.Bir kutuda 180 gram CLA var ki,bu çok yüksek bir miktar.Sırf merakımdan,1 hafta içerisinde satın alıp 1 ay boyunca,günde 6000 mg. CLA kullanacağım.Ve bunu hafif bir diyet ve hafif bir kardiyoyla destekleyeceğim.Ondan sonra herşey ortaya çıkacak ve burada kesin ve net olarak açıklayacağım...

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    ONR,

Daha fazla referans ve sonuç için:

http://www.wisc.edu/fri/clarefs.htm

Basitçe söylemek gerekirse, en iyi sonuç günde 3.4 gr alanlarda görülmüş. 6.8 gr alanlar ile 1.7 gr alanlar arasında fark ise çok az. Bence günde 3.4 gr ile başla, eğer istediğin etkiyi alamaz isen dereceli olarak arttır.

Despo bunu beğendi.
  6. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün,günde 4000 mg. CLA'ya başladım..Bismillah..1 ay sonra sizlere CLA hakkındaki herşeyi yazacağım...

7. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaslar bende l carnitine kullandım ama hiç bir etkisini gormedim ama kilo kontrolu için cla almayı dusunuyorum. L carnitine kullanırken cok sağlam bir diyet yaparsanız işe yarıyor ama bu kadarda kasmak insanın psikolojisini etkiliyor acıkcası.Ben l carnitini kesip universal animal cut a basladım ve super bir etki gordum cok memnunum yemenize içmenize baktınız zaman daha da iyi bir etki sağlıyor bunun dısında lipo 6 veya hydroxycut gibi urunler l carnitinden cok daha iyi

8. dejaa

dejaa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 ay önce günde 4000 mg olarak cla kullandım birde yanında cardio yapmadan önce l-carnitine kullandım.... 1,5 ay sonra aynanın karşısına geçtiğimde belimin inceldiğini ve kasların şekil aldığını bariz görüyordum . bu arada tabi cardio yapmıyorum sadece ağırlıklarlada çalışıyorum... fakat tartıda vere vere 3 kilo verdiğimi görünce kafam allak bullak olmuştu.... öyle ki daha önceden giydiğim pantolonlar belimde bile durmuyordu... ama göğüs kol ve bel çevrem güzel şekillenmeye başlamıştı... salondaki hocama anlattım durumu yağ yaktığımı ama bununla beraber kas hacmiminde genişlemesinden dolayı kilomda fazla fark olmadığını söyledi... cla bende işe yaradı yani tabi tek başına hepsi boş egzersiz şart... bu arada aşırı bir diyette uygulamamaıştım

Sayfayı Paylaş