Cinsellik (Erken boşalma)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rigby tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Cinsellikle ilgili bir kategori bulamadım buraya yazayım dedim. Yaşım 19. Hiç ilişkiye girmedim. Fakat mast sırasında erken boşaldığımı farketim. Çok uzun sürmüyor. İleride de sıkıntı çıkaracaktır bu durum. Doktora gitmek haricinde neler yapmam gerek ? (doktorda partnersiz bir yere kadar tedavi var.)
    Geç boşalma teknikler vs var mı ? Varsa yazarsanız sevinirim.

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Masturbasyonu azalt, kafana cok takma, kendini gelistirecek makaleler oku.

3. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Masti bırak düzenli bir cinsel partnerin olsun durum duzelecektir

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Bulsa yapacak adam zaten boşuna niye elini aşındırsın. :D Konuya gelince, mast.'ta bende de öyle oluyo, ilişkide daha farklı her seferinde süre uzuyor, benimde düzenli partnerim yok ama şimdiye kadar hep öyle oldu.

I believe in Fitness

mehmet67 bunu beğendi.
  5. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    erken bosalma partnersiz olucna kendi sevdiğin videoyu veya başka birşeyi açarak ve çok hızlı bir sekilde sadece bosalmaya yonelik oldugu ıcın kısa surebilir yani fazla takılmamak lazım eger partnerınle kısa suruyorsa o zaman bıraz daha onlem almakta fayda var bı kac kremı var bosalmayı gecıktırmek ıcın veya prezalvatıf kullanabılırsın cok takıyorsan onlarda bır sure kadar gecıktırır ama asıl olay akılda bıter sen dırek bosalmak ıcın yaparsan erken bosalırsın tabıkı bıde zevkını cıkarmak var işin yemek yemek gibi düşünmek lazım hemen yaıp doymak mı istiyorsusn yoksa zevknini cıkarara cıkara yemek mı mentalıtenı degıstırırsen sorun ortadan kalkar bildigim kadarıyla fiziksel bir sıkıntı degıl bu psıkolojık sadece :)

6. brkyzdmr444

brkyzdmr444 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çekerken tam geldiği sırada bırak yani atmasın biraz bekle his kaybolduktan sonra devam et böyle böyle düzelecektir. Bunu yaparken video fln da izleyebilirsin boş boş da olabilir.

7. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yorumlarınız için teşekkürler. Dikkate alacağım. Başka önerisi olan varsa söylerse sevinirim.

8. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Masturbasyon suresini uzatmaya çalışın. Birde netten kegel egzersizini araştırıp uygulayabilirsiniz, boşalma kontrolüne yardımcı olabilir.

9. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    14 senedir evliyim halen mastürbasyon yapsam en fazla 4-5 dakikada boşalırım...Üstelik ikincide aynı sürer...Fakat iş ilişkiye geldi mi orada değişiyor.Farklı ve tanımadığınız bir partnerle yaptığınızda yine ilk sefer erken boşalma yaşanır...Zamanla süre uzar o kişiye alıştıkça...Evlilikte de aynı şey yaşanıyor..45 dakikadan önce boşalmam çok defa süre tuttum :) İkinci si saatler seviyesine çıkıyor...Bu iş beyinde bitiyor, algılamana göre değişiyor...En iyisi tek atımlık bir ilişki değil ikinci, üçüncü,dördüncü yü yapabilecek seviyeye çıkmak...Çok doluysan ne yaparsan yap ilkine engel olamazsın gelir kendiliğinden...Testo seviyenizi yüksek tutmaya çalışın çok faydasını görürsünüz...Boşa gitti demezsiniz :)

10. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bunları duyunca biraz rahatladım :)

Yine de süreyi uzatmak için egzersiz vs önerisi olan var mı ? kegel egzersizine bakacağım bir neymiş.

11. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Gereksiz ve karşılıklı olan mesajları sildim. Konuyu dağıtmamaya çalışalım.

Konuya gelecek olursak. Doktorlar böyle bir sıkıntının olup olmadığının belli olması için belirli bir süre düzenli bir cinsel hayatınızın olmasını bekliyorlar. Eğer hala devam ediyorsa tedaviye yönlendiriliyor. Tedavilerin nasıl olduğunu bilmiyorum ancak genel kanı herşeyin kafada bittiği. O nedenle sen bunları kafana takma. Sporunu yap gerisi bir şekilde düzelir.

12. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    @Prisonbreakx bilgi verip vermemen ile ilgili bir sıkıntı yok üslup konusunu düzelt mesajların yayında kalır.

13. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bak yine silmis mesajimi ne var yahu mesajimda.
    1-) erken bosalmada antidepresan verilir geneldede zoloft veriliyor sanirim.
    2-) sunnet olmak erken bosalmaya neden olur cunku o kesilen deri parcasi penis basini islak tutar. Eger sen bu deri parcasini kesersen penis basi kurur ve islak vajinaya girdiginde ortam degisikligi sebebiyle erken bosalir!

hasanateş bunu beğendi.
  14. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Evet, sünnet cinsel zevki azalttìğı gibi sürtünmeden dolayı aşırı ısınmadan erken boşalmaya neden olur.(muş) kesilen o deri tamamen uyarıcı sinirlerle bezenmiş olduğundan kesildiği takdirde his duyarılılık azalır.
    Tabi partneriniz sizin sünnetli olmanızdsn etkilenmez hatta onun için +'sı bile olabilir. Sünnet tedavi gerektirmeyen durumlar haricinde gereksizdir. Tabi bu bence %10 etkiler, yaşadığımız toplum ve dar bakıştan ötürü seks ahlaksızlık olarak görülür. Kişi bu durumlarda ister istemez kendini kısıtlayabilir. Evlilikte zaten sorun değil dini açıdan sıkıntısız olduğundan eşiyle bir sıkıntı yaşamaz. Bekarken durum farklı olabilir. Masturbasyonda herkes birden orgazm olur. Ben hiç 45 dakika mastübasyon yapan duymadım. İçin rahat olsun.

I believe in Fitness

hasanateş bunu beğendi.
  15. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Mastürbasyon 10 dakikada iş bitiyor lakin.İlişkideyken rekorum 1 saat 4 dakika çok fazla kafaya takma kardeşim bu durum normaldir

16. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Iyide bu rekorlar penis vajinaya girip surtunerek mi olusan rekorlar? Hic sanmiyorum. Toplam iliski surenizi soylemeyin penis vajinaya girdikten sonra ileri geri yaptiginizda kac dk da bosaliyosunuz bu onemli. Tabi yavas ve hizli yapmaya gorede degisir durum.

17. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Suna boyle bi cevap ben vereyim, eski kız arkadasimla iliskiye ilk girdigim de ilki max 3-5 dakika surmustu, ayni gun 3-4.'de 15-20 dakikaya cikmisti. Devamlilik halinde bu ilk ve sonraki sureler artiyor. 1-3 hafta ara verildiginde sureler tekrar kisaliyor. Tek seferde 45 dakika ilacsiz zor, genc olmama ragmen 20 dakikada yoruluyordum. Tempoyu normalden biraz yuksek tutuyordum bunuda belirteyim.

I believe in Fitness

18. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Kendimi övmüş gibi olmayayım ama gerçekten devamlı hiç durmadan ve sırf o işte tuttuğum zamandı...Ki rekorum değil bu normal halim rekorum bir saatin baya üzerinde.Düşün bayan yeter diyor artık...:) Ben hızlıyımdır tarz olarak...Fakat burada anlatılmak istenen kişisel durumlar değil bunun beyinde bittiği ve senin bunu kontrol edebileceğin gerçeğidir.Ve hiç hap map geciktirici falan kullanmam...3.- 4. artık kaç saat gider deneyemedim o kadar dayanıklı bir partnerim olmadı hiç :)

19. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Salliyosun yada beni anlamadin. Dusunsene sadece ileri geri yapiyorsun ve 1 saat dayanabiliyosun. Bide hizlisin. Senin cok kondisyonlu olman lazim. Bence bu mumkun degil.

hasanateş bunu beğendi.
  20. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Sadece ilişki sırası sevişme değil bendemi bi anormallik var hala anlamış değilim hard core değil yavaş sakin kendimizi kasmadan kız boşalıyor ben boşalamıyorum geciktirici kullansam demek ooo o zaman sabaha kadar kız bıkıyor ben bıkmıyorum (kusura bakmayın gerçekler ayıp olmasın arkadaşlar)

Sayfayı Paylaş