Cinselliğin Aritisi-eksisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve himes tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    CİNSELLİĞİN etkileri bir başlıkta olsun istedim ve bu konudaki bilgisizliğimden böyle bir başlık açtım.Cinselliğin hormon üretimine nekadar etkisi var,testesteronuiendorfini,östrojeni artırırmı azaltırmı bu tip sorulara tam olarak cevap bulamadım ve bilgili arkadaşlardan bilgilerrr bekliyorum.Mesela aksiyon filminin testesteron üretimini artırdığını,duygusal filmlerin azalttığını okudum.sonra masturbasyonun ne gibi etkileri var veya cinsel birleşmenin.umarım anlatabilmişimdir saygılar

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    himes ve saydam bunu beğendi.
  3. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler sanırım masturbasyon başlıklı forumdan oteye gidemicek bu başlıkta!!!benim amacım boşalırken meni içinde bir ksım protein ve hormonların bulunduğu ve işte bu vücuttan atılanlar bizi eksi yöndemi etkiliyor artı yöndemi bunu anlayamadım,tetiklenen cinsel istek boşalmayla rahatlamaya bırakıldı:D da peki bosalınca hormon sevıyesı azalıyormu yoksa aksiyon veya erotik filmlerinin etkisi gibi bir etkimi söz konusu,ve uyarılma ve cinsel istek testesteronu vücütta artırıyor ve üretimi tetikliyormu yoksa düşünceyi ve dikkati belli bır konuda tutup makul olaylarımı gerçekleştiriyor ve boşalmayla sonlandımı testesteron toplamda vücutta eksikmi çıkıyor yoksa artan testesteron sevıyesı normalemı çekiliyor yada normaldi aşağıyamı düşüyor??????

4. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    konu silinirse güzel olucak tesekkurler

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları: