Cildimin Yağlanmasından Bıktım Artık

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Shredded2 tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar cildiyeciye gittim daha önce bu dert için,bana bir çözümü yok dedi senin derinde böyle falan ama 1-2 gün banyo yapmıyorum yüzüm falan bildiğiniz kaygan oluyor özellikle burun bölgesi saçlar zaten diyecek yok.Sırtımda yağlanıyor aynı şekilde.Bıktım artık bu problemden,tekrar başka bir cildiye uzmanına gitmeli miyim? Sizin böyle bir probleminiz varmı bıktım artık hergün duş almaktan.Alıyorum sabah uyanırım işin gücün yoksa tekrar yıkan.

Son düzenleme: 26 Mayıs 2013
  2. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    Benimde cildim çok yağlı sadece alnım burun kısmı yanaklar saçlar çabuk yağlanıyor her gün duş alıyorum sanırım bunun çözümü varsa banada söyle krem vb. ilaç falan kötü bi durum çünkü

3. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Ben her şeyi göze aldım daha sabah 6 ' da duş aldım saat 15:00 gibi uyandım direk aynen senin dediğin gibi yağlanmış yüz , bıktım artık yüz yıkamaktan duş almaktan.2-3 günde bir alabilsek bizde normal insanlar gibi olmaz mı. :mad:
    Ben her türlü çözüme açığım şu sivilce için kullanılan roc. adlı bir ilaç vardı o kurutuyorsa cildi onu bile kullanırım yani.

4. Ottermode

Ottermode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cildin 1-2 gün yıkanmayınca yağlanması gayet normal. Her gün duş almak iyi bir çözüm neden istemiyorsun her gün duş almayı? Benim cildim de duştan sonra kupkuru oluyor fakat hemen sonrasında yağlanmaya başlıyor. Her gün duş alıyorum, spor günleri (spordan sonra da aldığım için) 2 kez duş alıyorum. Cilt yağlanmazsa kurur ve çabuk yaşlanır. Belli ölçüde cildin yağlanması lazım. Yağlanmaması daha büyük bir sorun.

5. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Cildim aşırı yağlı sorun orda,yorgun oluyorum veya saat geç oluyor duş almak istemiyorum bazen.Elini alnına burnuna sürdüğünde yağı hissetmen normal mi?Hiç sanmıyorum.

6. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

Aynen bende de aynı. Duştan sonra 2 saat içinde yağ aynen geri geliyor hele bir de dışarı çıkarsam yağ + ter akıyor resmen :(

Bugün idmandan yeni geldim evde duş aldım, idman bitince salonda da almıştım, sabah hemen kalkınca da almıştım :shock: günde 3 kere suyun altındayım ama yine de aynı yağlı :(

7. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Roc. ilacı cildide kurutuyor mu acaba , cidden bıktım kendimden iğreniyorum artık.

8. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Cildiyeye muayene olmuştum ben de - gerçi sivilce için gitmiştim ama yağlanmayı da sordum, normaldir demişti yaşına göre yazacağım ilaçların pek etkisi olmaz deyip savmıştı yani :/

9. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aynı şekil bende sivilce sorunu yok yalnız işte sadece derim yağ fabrikası gibi çalışıyor yüzümü yıkıyorum 3saat sonra tekrar yağlanıyor kolum elim gibi normal olmasını istiyorum yüz ve sırtımın :mad: Sivilcelense daha iyi yahu bundan en azından onun kremi falan var, yağın çözümüde yok.

10. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bende çareyi o ilaçta buldum kil maskesi olsun peeling olsun o yağlanma geçmiyor roac. kullandım bırak yağlanmayı soyulmaya başladı duştan sonra :) 2-3 sene oldu bırakalı ne siyah nokta ne sivilce çıkmıyor
    bu arada muhtemelen T bölgesi dediğimiz yer daha çok yağlanıyordur (alın-burun)

11. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlanma ne durumda peki? Cildin tekrar yağlanıyor mu?İlacı bıraktıktan sonraki kısımdan bahsediyorum eğer öyleyse bende cildiyeciye gidip isteyeceğim bu ilacı adamdan.

12. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    sen istemezsen vermiyorlar zaten ben ver dedim öyle yazdı yoksa fucidin vs. haplar,kremler verecekti :)
    şu an kuru da değil yağlı da değil normal insan cildi düzeyinde yağlanma

13. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm kullansammı kullanmasammı,cildim aşırı yağlı yani genetiğim öyle.Aileden gelen bir şey kafa_
    Eğer çözüm olacaksa her şeye varım gidip konuşacağım 2-3 güne cildiyeciyle
    Vg ' yi çok etkiler mi acaba bu ilaç?

14. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    ek besin kullanmıyorsan etkilemez bence :) internetten yan etkilerine bi bak derim

15. brhmcr

brhmcr Guest

16. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Kumar gibi kimlerinde faydası olmuş yağlanmaya kimilerinde olmamış 2-3 gün içinde cildiyeye gidip konuşacağım doktorla umarım bir çözüm bulabilirim.Konuyu açan kişiyle durumum aynı çünkü...

Bu nasıl bir vücuttur arkadaş banyo yapalı daha 24 saat olmadı sırtıma atıyorum elimi elim kayganlaşıyor :D

Çocukluğumu özledim arkadaş,çocukken banyo yapmaktan nefret ederdik yağlanma falan diyede bir şey olmazdı.Şimdi kendi isteğimizle giriyoruz hergün

Son düzenleme: 27 Mayıs 2013

Sayfayı Paylaş