cildim çok kuru

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    sabah kalkıp yüzümü yıkıyorum aradan 10 20 dk geçiyo tekrar suratım yeni uyanmış gibi hal alıyo özellikle göz kapak çevrem acayip şekilde kuruyo ya sanki çatlıcakmış gibi oluyo çok sinir oluyorum sürekli yüzümü yıkayıp duruyorum ama hergün olmuyo nedense buna bi çözüm önerebilcek varmı bi karışım falan

2. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede vardı benim tek yüzümde değildi bütün cildim kuruydu daha sonra bir cildiyeye gittim bana 1 2 krem önerdi banyodan sonra felan onları kullanıyordum nemli kalıyordum 1 2 sene kullandım diyebilirim ve şuan hiç bir sorunum yok :) doktora gitmek en iyisi.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Nemlendiriciler kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin satıldığı yerler var. Oralara gidip nemlendirici kremler alabilirsiniz. Eğer işe yaramazsa arkadaşın dediği gibi bir doktora gözükebilirsiniz.

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    eklemeyi unutmuşum nemlendirici olarak nivea v.s + eczaneden aldığım bi krem kullandım ama bi işe yaramadı.. dediğiniz gibi bi doktora görünsem iyi olcak

5. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şahsen benimde derim yağlıdır. Kafana takma beğenen seni öylede beğenir :D

6. snpdgg

snpdgg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Kişinin kendini beğenmesi daha önemli sanki :)

Arkadaşın sorusuna gelince Bepanthene krem kullanabilirsin. Eğer ki sorunun kurumaysa işini görür(kışın dudak kurumalarında, ayak çatlaklarında vs. hatta dövme yapan yerler bile bepanthene krem kullanır ). Ucuzdur da. Hayat boyu kullanacağın birşey arıyorsan düzgün bir nemlendirici işini görecektir. Bunun için de kendi kullandığım kremi önerebilirim; Ceradolin.

Ayrıca sorunun dermatolojik, tedavi gerektiren birşey olabilir. Hiçbir kremi almadan önce bir doktora görünmende fayda var.

7. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    yüzünü sabunla yıkama sakın cildini iyice kurutur.. banyodan sonra da johnson baby nin acık renkli bir yağı var.. yuzun ıslakken çok az ondan sür.. aynı kuruluk sorunu bende de var.. şu an cok iyiyim ama.. dediğim gibi yuzune sakın sabun sürme..

8. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    :D Sorun beğeni değil ama haksızda değilsin surat mahkeme duvarı gibi oluyo :)

snpdgg, o eczaneden aldığım dediğim ilaç zaten bepanthene ama pek bi etki göremedim ya bide o Ceradolin dediğin ilacı denerim

JackSniff, yok sabun hiç sürmedim zaten duş alrken şampuandan da kaçıyorum

9. Deliormanlı1

Deliormanlı1 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Neutrogena nemlendirici yüz kremi al üstüne tanımam bu firmanın etki etmezse bana söv :)

Sayfayı Paylaş