Ciddi Yardıma İhtiyacım Var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Mendarkk344 tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mendarkk344

Mendarkk344 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar, 21 yaşında erkeğim. 19 yaşımda salona gitmeye başladım. Sorunum : belimden aşağısı çok kalın. Kalçalarım büyük ve bacaklarım çok kalın. Spora başladığımda 82 kiloydum. Kendimce diyet yaptım(diyet bisküvileri + yeşil elma+su) ve kardiyo yaparak kilo verdim ve 72 kiloya düştüm bi kaç ay içinde. Lakin yüzüm incecik kaldı omuzlarım düştü göbeğim biraz eridi ama kalçalarım hala büyük. Bacaklarımda kalın. Sanki 72 kilo bir insanın değil 100 kilo bir insanın bacakları. Sanırım ben yağ eritemedim. Bana Lütfen biraz yardımcı olun ne yaptıysam istediğim sonuca ulaşamıyorum kilo yüzümden ve biraz göbeğimden gidiyor. Ama 72 kilo olmama rağmen alt bölgem hala çok kalın. Hiç güzel gözükmüyor. Herkes başka bir şey diyor

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    antrenmanını yazmamışsın. beslenme düzenini de tam belirtmemişsin.

skinnyfat olmuşsun anlattığına göre. basitçe söylemek gerekirse, protein ağırlıklı klasik bi' bb definisyon diyeti araştırıp düzenle. ve ağırlık antrenmanlarına başla. kas kazanmadan vücudunu toparlayamazsın.

Sayfayı Paylaş