Ciddi manada Bilek problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MERAKLI tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Birsürü bu konu hakkında birşeyler yazılmış dert yanan arkadaşlar olmuş ancak bendeki durum gerçekten içler acısı bileklerim 15.5 santim yaşım 20 boy 1.84 kilo 72. 2 senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum küçüklükten beri spor a aşinayım bundan önce uzun yıllar taek wondo boks ve yüzme yaptım ancak bileklerim buzamana kadar çok sıkıntı yaratmatmamıştı kollarım ın 37 cm olduğu zamanlar oldu şuanda 34 2.5 aydır ara verdim bugün tekrar başlıycam bu bilekler konusunda ne yapmalıyım ilerleyen yıllarda growth mu kullansam yada sıkıntı yok iyimi 15.5 diycemde bundan incesinide görmedim.

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Benim bilekler seninkinden de ince :)

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Bilek kalınlığı ne yazik ki bildiğin gibi genetik.Kiminde de oldukça sağlam bilek olur.Önkola ağırlık versen bile bilek kalınlığı değişmeyecektir.Ama iyi bir ön kol yaparsan genel görüntüde bileklerin seni rahatsız etmemeye başlar.

Bence çok da ince bir bileğin yok.Boşuna kafanı takma buna.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
    MERAKLI bunu beğendi.
  4. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bilek kalınlığı için growth mu ? Ya Türkiye'de şu boy uzatmak için kemik kalınlaştırmak için growth trend'ini anlayamıyorum growth hormone bunların için değil bu nedenlede kullanılmaz..sanırım bir bizde var boy uzatmak için growth kullanmak isteyen..

Bileklerin ince olabilir bu kadar büyütülecek bir olay değil zamanla bileklerin aynı incelikte kalır ama güçlenir birşey olmaz hem bilek inceliği bir bakıma avantajdır önkollarını büyük gösterir..

MERAKLI bunu beğendi.
  5. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    ince bilekli bir adam olduğun doğru da,ciddi bir sorun olarak nitelendirilebilecek birşey değil bu.benim boy 180 bilek 15,ben de bir ara obsesiftim bu konuyla ilgili ama zamanla aştım.sen üzerine düşündükçe bileğin sana olduğundan daha ince görünecek,ciddiyim bu konuda.obsesyon böyle birşey.kaldı ki avatardan gördüğüm kadarıyla ektomorf vücut yapın var,normal ince kemikli olman.fiziksel bir sıkıntı da vermiyor anladığım kadarıyla.Önkoluna hacim katmaya bak bence,ince bilekte daha iyi görünür.

MERAKLI bunu beğendi.
  6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    El yayı kullanabilirsin yada el topu...bilek güreşçileri öyle çalışıyorlar BİLEKLERİ VE ÖN KOLLARI muntazam derecede gelişiyor.. deneyebilirsin en azından

7. Mosquito

Mosquito Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Resimdeki kişi sensen, gayet iyi bir vucudun var. Bileklerin dikkat çekmiyor merak etme. Benim de 16 cm benimde ince ama zaten o incelik vucutla zıtlaşmıyor o yüzden kafana takma.

Sayfayı Paylaş