ciddi ciddi evde BB yapan var mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve derekhale99 tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Zayifim 5 ay BB yaptım baya bi bilgilendim ama para yetmedi yetmiyor fitness aylik 60 TL ve 60 TL vermesem çok rahat olur evde başlasam sehpa z bar duz bar dumbell setleri felan almayi düşünüyorum barfiks demiri alir onlada sirt calisirim yapan varmi yardimci olursanız sevinirim

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    evet home gym diye bir şey var eve gerekli araç gereçleri aldıktan sonra olur ayarlanabilir dumbbell seti bar seti bench sehpası ağırlık istasyonu iş görür internet çağındayız hareketlerin yapılışını gösteren milyonlarca video var beslenme konusundada aynı sayısız makale mevcut ama ileri seviyede partnere ihtiyaç vardır onuda bulursanız neden olmasın birde öyle spor salonları varki dumbbeller yetersiz sadece 10 tane koşu bandı olan yani evde çalışsa insan daha iyi sonuç alır

3. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Sehpa bar agirlik setleri falan ortalama fiyat var mi?

4. Ysf_Dnc

Ysf_Dnc Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kayseri
    Home Gym müdavimlerinden bildiğim Yaver27 vardı ama süresiz banlanmış. Benzer bir üyelikle tekrar gelecektir. Yardımcı olmayı seven bir abimiz. Yakalarsan istediğin bütün bilgileri verir bu konuda.

Şşş!!! Sessiz olun. İnsanlar ölüyor...

5. valaroma

valaroma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Sehpayi 140 150 lira civarina bulabilirsin. Ben 22kg dumbbell setini 50 liraya almistim, fiyatlar o civar

6. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
  7. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Z bar düz bar 45 kg ağırlık barfiks demiri 10 kg dumbell (1 çift) 200 e almistim 6 aydir evdeyim baya basıyorum gym kadar oluyo

8. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    düz bar - 2 adet dumbell barı - 2 adet 10kg - 4 adet 5kg - 4 adet 2.5kg seti 135 tl ye almıştım 2 yıldır evde çalışıyorum sehpa yok onun yerine eve kendi uydurduğum bişey var barfiks hariç evde gerekli oabilecek hareketleri yapıyorum.Şöyle bir sorunum var salona gittiğim dönemlerde bench te 90 - 100 kiloya kadar çıkabiliyodum ama evde bu mümkün olmuyo 55 kiloda kalıyorum

9. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    515
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    Annemin hastalığından dolayı 6 yıl evde antrenman Yaptım gayrette iyi Yapılıyor istedikten sonra Dumbell set halter bench sehpası kısa barlar işini görür arkadaşımız Yazmış hepsiburada dan alabilirsin herşeyimi ordan aldım fiyatlar cok uygun salona gidemediğim zamanlar o gün antrenmanımı evde yapıyorum

10. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    dumbelları internetten aldım memnunum hemde indirimler oluyor hepsiburadada takip edersen daha iyi fiyata alırsın

11. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Toparlarsak 2 adet bar alcam z ve düz
    Sehpa(katlanabilir bulabilir miyim çünkü malzemeleri bazamın altına koycam ?)
    Dumbell seti
    Bar için agarlik seti
    Sırt için barfiks demiri(direk düz boru alçam)

12. spermtacus

spermtacus Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniv ögrenci
    Yer:
    Antalya /Aydın
    Ünivden tatile eve geldim evde odunlukta benim betondan yaptıgım agırlıklar duruyor her tatile geldigimde sporumu aksatmamış oluyorum aletler soyle: bench halteri 63 kg. 37 kg barbel. 23 kg barbel. 14kg dumbel cifti.16 kg dumbell cifti.10kg tek dumbel.6 kg tek dumbell. Kendi yaptıgım masa ve incline pres icin duvara dayamak icin dolap altından soktugum egimli mdf tabakası :) sen istedikce bu spor olur kolay gelsin ayrıca spor yaptıgım yerde eskiden koyun besliyorduk :D

13. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım şöyle bir durum var ben evde yaparken spor salonundakinden daha çok verim aldım. ağırlıklar,düz bar,iki dambıl bari vardı önce. Sonra babama(demir doğramacı) Bench sehbası yaptırdım. daha sonra kendim ev tipi bir leg press aleti tasarlayıp onu yaptırdım. daha sonra da en çok gurur duyduğum aletim olan makara sistemini yaptırdım. ağırlıkları takıp lat pull down,push down ve makara biceps row dahi herşeyi yapabiliyorum. cable row bar ve V bar dahil birçok ekipman yaptırdım ve çok avantajlı oldu benim için. Boş ev var yazın oraya geçip başka şeylerde yaptırıcam şuan yer sıkıntısı çekiyorum. Ama benim bunları bedava yaptırma şansım oldu tabi senin için birkaç ay daha ayda atmış tl demek oluyor bu. Ama sonrasında çok rahat edersin. Benim bunu yapma amacım zamandan tasarruf ve rahatlıktı ve şuan keşke daha önce yapsaydım diyorum.

14. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Kardes sen eve direk gym kurmuşsun zaten

bakingTR bunu beğendi.
  15. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen zaten arkadaşlar arasında espirisi dönüyor coşkun gym diye. (soy adımdan dolayı)

16. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Bu aletlerle boş eve geçersen aylık 50 liradam 4 kişi al bence gym diye :D
    En azından protein tozu paran cıksın :D

17. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Onlarla kim uğraşıcak hoca. Benim bu işi sevmemin nedeni tek başına rahat olmak.

18. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Paran varsa ki anladigim kadariyla maddiyat pek iyi degil, agirlik istasyonu tuzlu gelir. barfix demiri ayarlanabilir sehpa ve cesitli dambil bar setleriyle uygun.bi fiyata salona yakin bi duzenek kurarsin zaten Salona gidenlerin bende dahil olmak uzere cogumuzun yaptigi hareketler izole hareketler makine de gerekli fakat izolede de secenek cok bilginde soyledigine gore varmis o zaman illa salon olacak diye bisey yok zaten.onemli olan beslenme onu ne kadar onemsersen o kadar gelisirsin ben 1 yilimi beslenmeye onem vermeyerek cope attim soyle bi ornek vereyim bb yi bi araba.olarak dusun tekerlekler antreman motor beslenme arabanin disida dinlenme tekerlek herturlu gider ama bi motorla gitmesi var bide iteklemekle kolay gelsin

19. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda bu isi ileri seviyede yapmiyorsak gym'e gitmeye gerek yok. Gym seni motive ediyorsa olabilir ama onca para dokuyorsun oraya. 500 liraya 100 kilo agirlik alirsin ama 500 liraya gyme tas catlasa 10 ay gidersin. Makineler olmadan evde guzel sirt yapilir bacak yapilir kol omuz yapilir da gogus yapmak biraz zorlar galiba. Onuda sirtina agirlik koyarak sinav cekersen olabilir.

20. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    En basiti gogus dambilla yapacagin 4 5 gogus hareketi ve ust orta alt gogus icin.bench varken Gogusu dusunme bile kime sorsan tabiki salon der ama cokta fark etmeyecegini gorursun iyi ekipmanlarin olursa. Ama su bi gercek ki evdeki calisma salondaki gibi duzenli.olmayacak

Sayfayı Paylaş