Ciddi Bir Sorun Bakarmısınız ..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kawaguchi tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kawaguchi

Kawaguchi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslare 2 ay fıtnnes yaptım bırakınca yag oldu dolayısıyla. sımdı fıtnessa gerı donuyorum 88 kıloyum ve ben full kastan olusan abartısız bır vüvut ıstıyorum bunun ıcın haftada 5 kez ıdman yapacagım ve yemeden ıcmeden kesılecegım fakat az yemem benım ıcın soruyn olurmu benım sorunuma care bulabılırmısnız?? yanı haftada 4 kez calıstıgımı dusunerek bana kliasik bır dıyet lıstesı sunabılırmısnız tesekurler:

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    hem full kastan oluşan vücut istiyorsun hemde abartısız olmasını istiyorsun ayrıca vücudunun heryerini kas yapmaya çalışırken yemeden içmeden kesileceğim diyorsun,buna rağmen haftada 5 kezde antreman yapacağım diyorsun...
    Hepsi çok çelişkili..senin yemek programından önce amaçlarını programlaman lazım.Mesela ilk olarak yağlarından kurtul,yediklerini yavaş yavaş azalt(ne yemen gerektiği konusunda forumda birçok konu bulabilirsin)
    gerçekten inceldiğini hissettiğinde vücut geliştirmeye başla,kas kütleni arttır(hem yağlı hemde 88kiloysan yağlardan kurtulunca vücudun oldukça küçülecektir ama sağlıklı bir yorum için boyunuda söyle)
    Ve acele etme,senin istediğin vücudu kimse 3-4 ayda yapmadı bunu unutma..

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaş brad pitt vücudu isteyenlerden anlaşılan.
    Yağsız vücut için aç kalmıyorsun. Debgeli besleniyorsun. Ama herşeyden önce başlangıçta katı diyetler yapmanın sana orta uzn vadede zararı büyük olur.
    Karbonhidrat ve yağı düşürerek bir süre ağır gir. Sonra yağ alımını sıfıra yakın tutup, karbonhidratı yine düşük tutarak katı bir diyete girersin ama bu 3 ay sonra.
    Diyet listelerinden forumda zebille var. Yeni başlayanlar bölümünü oku.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş