Cidden Yardıma İhtiyacım Var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ColdOne* tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ColdOne*

ColdOne* Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci.
    Yer:
    In Flames
    Öncelikle merhaba. Forumda yeniyim ama bir süredir yazılanları takip ediyordum.Benim sorunum beslenme..
    1 sene kadar öncesinde 57 kiloydum. spora başladım ve 47 kiloya düştüm.
    Artık ağrlık falanda çalışmaya başladım. Daha çok cardio ya ve aerobic e ağırlık veriyorum.Fakat ben son zamanlarda yanlış beslenme sonucu kilo aldım..47 kilo olduğum dönemlerdede belimdeki yağlanmadan kurtulamamştım..Ozaman sorun beslenmem olabilir diye düşünüyorum. Sanırım yağdan pek kaybetmemiştim..
    3 hafta kadar bir sürede yine vücudumu toparlamak istiyorum. Beslenme düzenim gerçekten yok..düşük kalorili şeyler tüketmeye çalışıyorum ama biryerlerde hata yapıyorum işte..
    Birde yağ yakmaya yönelik birşeyler kullanmak istiyorum. animal cuts yada hardline aklımda ama nasıl bulabilceğim hakkındada fikrim yok.
    Bana güzel bir beslenme programı yazarsanız o kadar yardımcı olurki..
    Haftada 5 gün spor yapıyorum. 2 saat falan sürüyor sporum. Dediğim gibi cardio ve ağırlık çalışıyorum. Tek sorun beslenme hakkında ve almam gereken ürün hakkında emin değilim. Şimdiden teşekkürler..

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş