cicili bicili abla fotoları & Streoid

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve umut- tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    değildir, libidosu yüksek olanlara azgın teke derler genç olanlara ise abaza :) :D :D :D

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Abaza kısımdanız o zaman :)

3. qwer4575

qwer4575 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar mobil den nasıl konu açacağımı bulamadım en güncel konu buydu o yüzden yazıyorum spora başlayalı 3 hafta oldu önceden de yapmistim 2 ayda 10 kilo vermiştim şuan 110 kiloyum 1.85 boyum var 117 kiloyu gördüm 1.5 ay önce tuz şeker ekmeği kestim diyetisyen gereği duymadım öğlen ekmeksiz yumurta salata et ne varsa ekmeksiz yiyorum sabah kahvaltimdan sadece ekmek ve şekeri kaldırdım geri kalan hersey aynı akşam spordan gelince 1 tas çorba 1 tabak ne varsa artık çok azda şuanki fizigimi kime sorsam 90 95 sin diyor yapısal olarak iri yarıyız pek göstermiyorum fakat basen ve bacak kısmından sikayetciyim üst bölgedede var ama üst bölge suan düzelmeye başladı fakat çok hafif bi sarkma hissediyorum duzelirmi ayrica bacak erimesi için squat fln yapıyorum öne Lunch fln pazar günü gitmiyorum diğer hergün okul çıkışı salondayim en az 30 dk koşu bandi 9 da tempolu 5 dk dan 4 set koşuyorum en az 500 kalori yakiyorum bisiklet bacak genislemesine neden olduğunu duydum bisiklet yerine squat yapıyorum önerileriniz varmı bacak ve basen incelmesi için bide bu hissettiğim sarkma deri sarkmasına dönüşrümü (carnifit vb yağ yakıcı kullanmiyorum tamamen dikkat ederek veriyorum)

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : steroid, testosteron

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş