Christopher Reeves gibi süper kahraman gelmez...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Karasan tarafından 17 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar düşünüyorumda, bu iki sene evvel vefat eden supermen'i en iyi canlandiran Christopher Reeves gibi bir oyuncu daha gelmez heralde.
    Adamda 1.93 boy vardı, doğal olarak çok geniş omuzluydu, çok kaslı değildi ama kemik yapısı, kalın boynu, kemikli yüzüyle tam süpermendi.
    Film için 85 kilodan 98 kiloya çıkmış,aldığı kilonun tamamı kasmış.
    Filme bakınca, adamın fiziğine hayran kalmamak elde değildi.
    O boyda o omuzlar, ince bel, geniş göğüs.
    Sanırım geniş kitlelerin kabul edebileceği en estetik fizik onda vardı.
    1.93 boyda yüzde 14 yağ oranıyla 98 kilo çok fazla değil, ama kemik yapısı ve yüz hatları birleşince adam süpermen olmak için doğmuş diye düşündürtüyor insana.
    Heralde başka hiçbir aktör için bu kadar üzülmemiştir kitleler.
    "Ona uçmak çok yakışıyordu" gibi aslında çok geyik bir lafa katılmadan edemiyorum.
    Huzur içinde olsun...

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0

Sanki özel efektler olmadan uçabilecekmiş gibi görünüyor...
    Omuz genişliğine dikkat!

Sanki adamı çizgi romana bakıp seçmemişler, çizgi romanı adama bakıp çizmişler gibi...

Süper kahraman ya da değil, hayran olduğum ender insanlardan...

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Boyunun bu kadar uzun oldugunu bilmioyurm, harbiden yakısırmıs.. ama Conan'daki Arnold i da unutmamak gerekir...

4. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Benim gördüğüm en kral vücutlar van damme ve dolph lundgren'e (Rocky 4) aittir.

5. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    henüz okumayı bilmezken onun çizgi romanlarına bakardım..
    her filmini izlemişimdir.TRT eskiden normal antende çekmezdi ama diğer kanalların bozulması uğranı yine TRT yi ayarlardık.Gerci filmi hangi kanalda olursa o kanal izlenirdi o gün..ama TRT muhabbetini hatırladıkça gülerim.
    Gazezete yarım sayfa ilanlar verilirdi o akşam tv nin şu kanalında bu var die.o da süpermen olursa o fotoğraf anında kesilirdi..:D
    Christopher Reeves adını ilk defa orta okulda duymuştum meğer süpermeni o canlandırıyomuş. Çok garip bi duyguydu çünkü küçükken onsuz günüm geçmezdi ama orta okulda filan hiiç gelmedi aklıma.
    Sora attan düşmesi filan.Şimdi daha iyi anlıyoruz ya gerçekten eskiler bambaşka oluyo.
    Bu arada yeni film hakkında bi yorum yapmadan geçemeyecem mazur görün.
    Superman o adaya indiğinde Kriptonit nedeniyle güçsüzleşti ve 5 kişiden dayak yedi.İnanın eski bi süpermen hayranı olarak o sahneyi o filmde görmek bana çok koydu.

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Çocukluğumda Süperman in etkisinde kalıp rüyalarımda uçardım aynı süperman gibi ve aynı gerçekmiş gibiydi, acaba tekrar izlesem tekrar olurmu öyle yoksa onun gerçek olduğuna inanmammı gerekir, veya onun gibi uçabilmenin mümkün olacağını ummakmı lazım.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    centaur uçan adamlarla ilgili okadar çok çizgi film ve film çekildi ki artık uçmanın sadece filmlerde olabileceğini zorlada olsa bilinç altımıza teptiler..ama insanlar hayalleri varken vardırlar..

Son düzenleme: 10 Ağustos 2007
  8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Doğru söyledin diez insanlar hayalleri varken vardır en azından ihtimallerin olması hayatı hayat yapar mesela sizlerdede olurmu sayısal lotoyu pazar gününden oynayıp bir hafta bir umutla yaşarım bilinçaltımda yani o bir hafta birazdaha pozitif geçer, taki çekiliş sonucunu öğrenene kadar sonra yine böyle devam eder.

....gidelim CENTAUR

Sayfayı Paylaş