Christian Bale'in 6 ayda gecirdigi inanilmaz degisim

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve sovereign tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Konu dışına çıkmak gibi olmasın ama zamanında merak edip araştırmıştım bu konuyu.. Heath Ledger'ın ölüm sebebi uyuşturucu değil.. Reçete ile satılan ilaçların bilinçsiz kullanımı sonucu ölmüş bu oyuncu.. Hatta bahsi geçen ilaçların çoğu anti-depresan ve sakinleştirici tarzı haplar olduğu için uzunca bir süre intihar olasılığı üzerinde de durulmuştu.. Ben şahsen böylesine yetenekli ve genç bir oyuncunun hele bir de ufacık bir çocuğu varken intihar ettiğini değil gerçekten çok bunaldığı bir anında kendini rahatlatma amacıyla hareket ettiğini düşünmek istemiştim zamanında.. Konuyla ilgili şöyle bir de yazı var:

http://www.people.com/people/article/0,,20176284,00.html?xid=rss-fullcontentcnn

ARNOLDschwarzeneggeR bunu beğendi.
  2. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    bende dıyorum ne zaman oldu bu adam duymadım ısıtmedım severım elemanı oldu dıyınce sasırdım

3. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    yazık oldu çok büyük bi yetenekti.

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Batman, superman, spiderman gibi hayvanatlı, tek kahramanlı çizgi romanlara ve onların sinema versiyonlarına pek ilgim olmasa da arkadaşlarımın dırdırı sayesinde batman'in son filmine gittim ve inanılmaz bir Joker performansı izledim. Yani Jack Nicholson gibi bir ustadan sonra böyle bir performans göreceğimi ummuyordum hatta ondan daha iyi idi bile diyebilirim. Adam her gözüktüğü karede döktürmüş ve filmi sırtlamış götürmüş. Belki bundan sonraki oynayacağı rollerde hayal kırıklığına uğratırdı bizi bilinmez ama bu talihsiz olay yüzünden bir bakıma efsane oldu. Büyük kayıp

5. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    amerikan filmlerinde yüzlerce milyon dolarlık serveti olan oyuncular birkaç milyon dolar daha kazanmak için 30-40 kilo alıp werirken bizdeki çok büyük oyuncuların(!) öpüşme sahnelerini bile dublörlerle çekme gibi kaprisleri war ne kadar komik değil mi?

6. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    bizim ülkemiz çok ilginç :)
    zuzu zaten benim kendi düşüncem o ilaçları joker rolü yüzünden kullandığı.role adapte süreci,oyunculuk yaptigi günler vs.böyle bir karakteri herkes oyniyamaz zaten ki birde Jack Nicholson'in rolünü oyniyacak herkes onu karsilastircak onla mükemmel bir is cikartmasi lazimdi bunun da etkisi vardi..ve cikardi ama canindan oldu :(

7. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    ya arkadas kım olmus nıye olmus yuh bana duymadım ısıtmedım nedır tv bakmadıgım ıcın bıryerden duymadım jak mı olmus nıye olmus uzuldum bak sımdı

8. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    Dead_Smile bunu beğendi.
  9. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
  10. AloneAssasin

AloneAssasin Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Bu arada Christian Bale bu sene Oscar'ı aldı sonunda :)

11. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    30 kilo veren adam zaten hiç vücut çalaışmasa bile ne yerse yesin istemeden yağsız olarak kilo alır çünkü adam 50 kilomuydu neydi

12. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    kasları çalıştırmadan, antrenman yapmadan nasıl yağsız, kaslardan kilo alacak? adamın kasları küçülmüş, oyüzden kısa bir sürede gelişme göstermiş hemen. bknz 50 cent.

13. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    adamın örneğin normal 18 yaşında gelişimini tamamladığında ki kilosu 70 se çok hafif bir egzersizle gene o kiloyu alır bence

Sayfayı Paylaş