Christian Bale

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve awerc tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. awerc

awerc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıdaki resimdeki adam (Christian Bale) solda ki halden sağdaki hale 3 ayda gelmiş.Sağdaki halden soldaki hale de 7 ayda gelmiş ve ilaç falanda kullanmamış sadece düzenli spor yaptığı ve çok fazla yüzdüğü yazıyor.Zayıflamasını anlarımda o kadar kas 7 ayda nasıl yapılır bana biraz hikaye geldi ama yapılırsada nasıl yapılır.:)

Hymenalos ve 307KD bunu beğendi.
  2. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    sağdaki ile soldaki aynı adam olduğuna emin misin? çok farklı yüzleri değşmiş resmen kilo vermekten ve almaktan.. dağlar kadar fark var iki şahıs arasında :)

Hymenalos bunu beğendi.
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu konu daha oncede forumda konusulmustu..Konu acmadan once arastırma yapın bıraz..Ve bu adamlarla kendınızı bır tutmayın bence..

4. awerc

awerc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Makinist diye bir film için vermiş o kadar kiloyu.Bende öyle vücut olacak oscarı verseler o hale yine gelmem.:)

5. awerc

awerc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pardon ben adamın ismini yanlış yazmışım aramada çıkmamış.Ben zaten bir tutmuyorum ama boyum 1,80 57 kiloyum (sağdaki resime yakınım :)) 6 aydır vg yapıyorum 3 kilo alabildim.Bu adamalar binlerce dolar para döküyorlar vardır herhalde bi yolu sadece ilaçsız nasıl okadar olabilmiş onu merak ettim.

6. kellar

kellar Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    kardesim bu işin sirri beslenmede. Yeterince beslenirsen 7 ayda o vucudu rahat yaparsin.
    Zayif olan biri vucudundaki gelismeleri takip edebileceginden psikolojik olarakta destekli bir sekilde olur hemde. 6 ayda 3kilo alabildiysen bir problem vardir awerc. Bence whey gainer al.
    Yeterinmce beslenmiyorsun gibi gorunuyor.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş