Chomoloko Hd antreman gunlugu

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Chomoloko tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    merhaba

bugun cok bitkinim,uykusuzluktan dolayi.

gece saat 1:50 sularinda arkadasim aradi,sizin mahalleye geliyoruz arabayla, cik dedi
    Dikkate almadim telefonu titresime koydum 10 dakika sonra tekrar aradi,evin onune gelmisler
    dogum gunu varmis bugun,daha geceden kutlamaya baslayalim diyor,sabah erken kalkicam idmanim var diyorum kimin umrunda bosver bir gunden bisey olmaz diyor,gel pizzaciya gecelim ordanda diskoya gecelim diyor
    gelirken yaninda bir kac muz da getirmis zibidiler :D
    1 bucuk 2 saat israr ettiler ama gitmedim, muhabbet felan yaptik saat 4 e geldi..yoladim bunlari sabah 6:450 de uyandim kahvaltimi yaptim
    1 olcek whey 5 gr creatine,kahvaltimi 3 tam yumurta ve pilav ile yaptim
    saat 10 sularinda gogus biceps idmanimi yaptim,bugun nedense egzersizleri yazma geregi duymuyorum,fasa fiso antreman..
    bugun o kadar kotu idman yaptimki,perofrmans 0,uykusuzluk gercekten cok kotu,bu bana ders olsun bidaha uykusuz kalirsam o gun idman yapmiyacagim.
    idman cikisi 1 olcek whey 5 gr creatine ve sadece pilav yedim,ve hemen ardindan donerciye kostum,tom baligi almaya unnutmusum bugun akill nerede oldugu belli degil
    bugun yeni tanistigim bir kizla bulustum,sozum vardi ehliyet sinavlari icin hazirlaniyormus bana yardim edermisin dedi,kafeye falan oturduk iste birer cappy falan ictik
    ondan sonra eve geldim,2 yumurta daha kirdim aldigim protein eksik geldigini dusundum
    aksam ustu 19 sularinda (turkiyeden gelmis)hazir acili cig kofte yedim marulun arasina koydum 3-4 dilim ekmek ile goturdum :) ve ustune 400 ml sut
    su anda aksam yemegimi yiyorum,tavuk pilav ve salata ile..bugun felaket bir gundu
    bugunluk bu kadar.
    not:yazilarimda karisiklik olabilir,kusur bellemeyin

Son düzenleme: 15 Mayıs 2013
  2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Merhabalar

foruma gunluk yazmaya son vermeyi dusunuyorum
    coktan beri kucuk bir gunluk defterim var ona da yaziyorum,foruma yazmamin sebebi tamamiyle,yanlislarimi ve hattalarimi gormek icin,gunlugum zaten ilgi gormedigi icin buraya yazmanin bir anlami olmadigini dusunuyorum

Saygilarimla.

cmrds bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş