Cheat meal&kasinma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Merhaba sevgili BFTR aylesi
    beni bilen bilir forumda,Naturel bir sporcuyum su an (buna kimse inanmasada),bu isi manyaklik derecesinde sevdigimi dusunuyorum,Simdiye kadar elimde imkanlarim bulundugu mudetce tek bir ogun aksatmamamis birisiyim,bir seyi yaptigim zaman hakkini vermeyi seviyorum,ama engeller..
    iskocyaya tasindigimdan beri ne zaman bu spora haykiri bir sey yesem kasiniyorum bulgaristandayken oyle degilddi nedense,hemde rahatsiz edici derecede kasiniyorum her tarafim ve buda hayatan bezdiriyor beni,ne zaman bir cheat meal yapsam ardindan ertesi gunleri basliyorum kasinmaya bu sorunu anlayamadim ben ? Bende mi bir sorun var,bobrek yetmezligi gibi bir sorun olabilir mi ?,yada ic organlarimda herhangibi bir sorun olabilir mi ?
    vucuduma hep ayni belirli miktarda besinler girdigi icin artik onlara adapte olmus olabilir mi ?,yani daha fazla kalorili yada,icinde katki maddesi olan full of calori li bir ogun soktugum zaman neden vucudum kasintiyla tepki veriyor ?
    bu basligi actim cunku,bu kasinti beni bezdirdi,tam en iyi donemlerimdeyken ve tam da gelecegim acik iken,umarim organlarimda bir sorun yoktur

Sizler ne dusunuyorusunuz bu konuda,saygilarimla

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Kasinti genelde alerjik bi tepkidir hergun yedikleriniz disinda alerji yapan besinlerin icerigine dikkat edin ortak olanlara bakin buyuk iht birisine aletjiniz vardir .alerji ufak birsey gibi gozuksede aslinda cok ciddi bir hastaliktir tedavisi kolaydir bir check up dan gecmenin zarari olmaz bence :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    su an check up yaptirma imkanim yok,bulgaristanda olsam yaptiririm yok mu hic bu duruma dusen vucutculardan arkadaslar gercekten endiselenmeye basladim

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    böbreklerine baktir derim bende sahsen kasinti olmuyor :)

5. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Alerjiye neden olan şeyleri yapma

Sayfayı Paylaş