Champion GYM - Kadıköy

Konusu 'Istanbul' forumundadır ve Despo tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Bu Spor Salonu Sizce Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 3
    18,8%
  2. İyi

oy sayısı 4
    25,0%
  3. Orta

oy sayısı 5
    31,3%
  4. Kötü

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Çok Kötü / Şikayetçi

oy sayısı 4
    25,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    • Champion GYM Spor Merkezi 1998 yılında açılmıştır. Vücut Geliştirme, Fitness, Bölgesel çalışma, Kondisyon çalışmaları, Vücut analiz raporu ve Beslenme Danışmanlığı hizmeti, Kios sistemi sayesinde çalışma programlarını inceleme ve takibi ile faaliyet göstermektedir.
    • * Salonumuzda Kardiyovasküler çalışmaları için 30 kardiyo ekipmanı (koşu bantları her bant için kendine ait LCD Tv, yatay ve dikey bisikletler, eliptikal yürüyüşler, stair trainer yürüyen merdivenler, power plade gurubu)
    • * 35 Adet tam fonksiyonlu kendinden ağırlıklı Senkron marka fitness makinaları, bayanlar için özel yapım kauçuk kaplı dambıl setleri, birçok çalışma ekipmanları, antreman öncesi ve sonrası dinlenme bölümü ve meyve suyu barı, Tüm üyerimizin kullanımı için dinlenme bölümünde internet ve bilgisayar.
    • * 16.05.2009 Tarihinde tamamı yenilenen klima ve havalandırma sistemi sayesinde yaz ve kış aylarında siz müşterilerimize daha ferah ve sağlıklı bir havada çalışma imkanı.
    • * Bay Bayan soyunma kabinleri ve duş bölümleri, çalışma konsantrasyonunu bozmayacak ergonomik olarak yerleştirilmiş müzik sistemi ve I.F.B.B. Avrupa şampiyonu N.P.C. Amerika şampiyonu antrenör Kaya Arslantepe ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Fiyatlar:

AYLIK ÜYELİK : 100.-TL
    FİNANSBANK VE
    GARANTİ BANKASI KARTLARINA
    4 AYLIK 6 TAKSİT : 380.-TL
    6 AYLIK 6 TAKSİT : 495.-TL
    YILLIK 6 TAKSİT : 950.-TL

Kampanya..
    Champion GYM'de
    4 Aylık Nakit Ödemelerde ücretimiz 320.-TL
    Son Gün : 31 MART 2010

Güncel fiyatlar için lütfen spor salonuyla irtbata geçiniz.

Adres:
    Ayşekadın Hakim Kemal
    Sok. Saray Apt. No:9/A
    Kadıköy-İstanbul-TÜRKİYE
    TELEFON
    +90 (216) 445 45 43
    FAKS
    +90 (216) 445 88 38
    [email protected]

Champion GYM google map kroki için Tıklayınız

Ekli Dosyalar:

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Geçen sene gitmiştim bu sene başka şehirde olduğum için ayrılmak zorunda kaldım. Hocaları cidden çok ilgili. Fakat bana kalırsa çok ufak bir spor salonu. İki dükkan yarısı cardio diğer yarısı makinalar dumbbeler var. Tabi cardioların olduğu tarafda da makineler var ama bir kısmı cardioya ayrılmış gibi. Soyunma odaları aşağı katda merdivenlerde dikkat edilmesi gerekiyor. Bir kaç kez düşme tehlikesi yaşadım dik ve kaygan oluyor bazen. Bence iyi bir salon

Ocensers ve Despo bunu beğendi.
  3. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    kadıkoyun tam olarak neresınde kalıyor ? valla kaya arslantepe orda die oraya geçicem , ilgileniyorlar mı ? şuan gıttıgım yerde hıc ılgılenme yok ... vermişler bi ant. programı yap gel diyorlar kısaca insan bi gelir bakınır yok .. giden varsa tam olarak bilgilendirme yapabilir mi ?

4. eşek arısı

eşek arısı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadıköy'de değil,Suadiye'de bu salon yalnız.Mihriban Boysan İlköğretim Okulunun sokağında.

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Squat düzeneği yok...

6. Senior_Duke

Senior_Duke Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba. Bende bir iki gün içinde Champion GYM 'e gitmeyi düşünüyorum. Body'e yeni başalayacağım. Acaba şuan aktif olarak bu salonda vücut çalışan var mı? Bende Kaya hoca nedeniyle ve evime yakın olması nedeniyle gitmeyi düşünüyorum.

Detaylı bilgi verebilecek varsa çok güzel olur. İlgililer mi? Ortam nasıl? Kalabalık oluyor mu? Çünkü salon cidden baya ufak. Teşekkürler. ..

7. soldierye

soldierye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba senior eğer salona gündüz ve öğle vakti gideceksen çok iyi ama akşam adım atacak yer yok. Salon zaten çok küçük soyunma odası kısmına hiç girmiyorum :) aletler idare eder beklentin fazla olmasın

8. Sanalada

Sanalada Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Salon ekip hizmet on numara 5 yıldız tavsiye ederim

güncel bilgiler iletişim harita fiyatlar için buradan ulaşabilirsiniz http://www.championgym.net/

9. Sanalada

Sanalada Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Salonun adresi değişmiştir yeni mekan Bostancı Mah. Emin Ali Paşa Cad. No.78-A Bostancı-Kadıköy-İstanbul-TÜRKİYE 34744

Sayfayı Paylaş