1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

CEW!Q 6 hafta(6*6) + 2 hafta(3*1)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve CEW!Q tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu bolum bıraz hocanın ılgısızlıgını anlatmıyor mu sızcede...

Soruna gelınce altyapı yaptıgına gore bence parcalı programa gecmelısın..Flexor un hazırladıgı programlara bakabılırsın yenı baslayanlar bolumunden onlar en guvenılır programlar..

2. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ağırlık, az tekrar ve setleride azalttım sanki dahada etkili oldu bu çalışma, yani hacim çalışması.

3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

3x12 30 kg calş derken sen
    5x20 50kg de calısabiliosan bu hareketi nizami yapamadındandır ayrıca herşeyi hocadan beklememek lazım 3x12 büyük kaslar için 3x8 de kücük kasları yeteri kadar iyi bir set tekrar calışmasıdır ve son TEKRARLARDA zorlanabileceğin kilogramda nizami şekilde yaparsan farkı 1ayda kendn hissedersin 3-4 ay sonrada iyi beslenmen varsa ayna karşısında kendinle gurur duyarsn;) başarılar...

CEW!Q bunu beğendi.
  4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Scoobz'a katılıyorum daha yolun basındasın bol bol arastır sıteyı...

5. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    İkinizede teşekkür ederim cevabınız için. Şimdide kafama yeni bir sorun takıldı. Boy sorunu. Ben tekrar basketbol takımına girdim. 91 doğumluyum, yaşım 18. Boyum 1.80. Artık boyumun uzamayacağını sanıyordum büyük bir sevinçle yanılmışım. Yakında hastaneye gidip kemik yaşı testi yaptıracağım. Eyer kemiklerdeki gelişme durduysa BB ye devam. Eyerki daha gelişme olabilirse, kesinlikle ve kesinlikle sadece gögüs ve kol, karın şeklinde hareketler çalışacağım. Bol bolda barfiks tabiki.

6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yaptırdın mı kemık yası testını sonuc ne cıktı?

Bırde baslıktakı 2 hafta 3*1 ıfadesını anlamadım onu anlatabılır mısın...

CEW!Q bunu beğendi.
  7. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Hocanın ilk programı ile 6 hafta boyunca 6 gün. Sonrada, 2.programa geçeli daha 1 hafta oldu, yani 1 hafta boyuncada 3 gün.

Gerçi bu aşamaları çoktan geçtim.

Haziran ayı ile birlikte şimdiki programımı şu şekilde oluşturacağım.

Pazartesi - Çarşamba - Cuma => Saat sabah 10 civarında parkur koşusu 25*400m(%75tempo) + kültür fizik hareketleri + arkadaşlarla basketbol vs... + 3*100m(sprint%100) koşu + öğleden sonra saat 3-4 gibi ise BodyBulding.

Salı - Perşembe - Cumartesi => Boks idmanı.

Ayın 15 i gibi salonda günüm doluyor, başka bir salona geçiyorum zaten. Artık yeter diyorum, geçen hocanın yanına gitmiştim tekrar sabah, aşşağı katta 2 kişi daha vardı. Nazik bir şekilde hocam rahatsız ediyorum fakat birşey sorabilirmiyim dedim nazikçe, ve yanıtı yüzüme bile bakmadan hadi çabuk sor. Yüksek ses ile. Sağ kolumdaki sinir + damar ile ilgili bir sorum olacaktı, yüksek sesli 2 kişinin önünde resmen rencide etmeye çalıştı. Diyorum ki hocam sinir hakkında sonuçta önemli bir sakatlık felanda olabilir, o yüzden size soruyorum dedim. Tekrar aynı yanıtlar. Neyse yukarı kata çıktım, bu sefer aşşağıdan sesleri gelmeye başladı zaten, başkalarıyla konuşa konuş afedersiniz sırıta sırıta program hakkında sohbetleri felan eksilmiyor. Bunu dertleşmek için yazıyorum, artık ayın 15 inde günüm dolunca salondan ayrılıyorum zaten. Bu anlattığım size basit bir olay gibi gelebilir fakat sonuçta ben o salona para ödüyorum, ve hoca da hizmet vermek durumunda, vermese bile bu şekilde tersliyerek konuşmasının tek sebebi bir yağ yakıcı almamam ise değeri belli artık. Zaten o kadar kulübe zor paramı yetiştiriyorum. Zaten karar aldım, spor hayatım boyunca hiç bir maddede kullanmayacağım.

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence de salonu degıstırmen ıyı olur..Bende devam etmezdım oyle bır hocayla....

Sayfayı Paylaş