Cesaretsizlik.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Chapkn tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Chapkn

Chapkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar Bu cesaretsizlik beni yiyip bitiriyor :( Kavga konusunda hiçbirşey yapamıyorum. Çok iri yapılı değilim . Lütfen yardım edin biriyle kavga ediceğim sırada edemiyorum aklıma şu soru geliyor. Şimdi kavga etsem arkasını çağırsa ben napıcağım ?? Benimde arkam var ama yinede tırsıyorum yani bildiğin pısırık , süt çocuğu gibi birşey lütfen yardım edin :/ bu cesaretsizliğime son vermem gerek lütfenn

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben bu "sağlam arka" meselesini hiç anlamıyorum zaten. tvlerde izliyoruz, iki adam kavga ediyor, sonra arkalarına telefon açıyorlar. hurraaa 45 kişi anlamadan dinlemeden birbirine saldırıyor. valla kardeşim olmadıktan sonra, hiçbir arkadaşımın telefonu ile gidip de kavgaya girmem. kavgaya ben girmişsem, kimseyi de aramam. ya döverim, ya sağlam dayak yerim, ama ortalığı savaş alanına çevirmeye hiç gerek yok. en güzeli kavgadan uzak durmak. ama insanız, bazen sinirlerimize hakim olamayıp karşımızdakine bir yumruk atabiliriz. o da bize atar, mesele kapanır gider... sülaleyi kavgaya sokmaya hiç gerek yok. sen kavgadan uzak durmakla en iyisini yapıyorsun. artık delikanlılık da kalmadı. işte dediğin gibi ya sülaleyi çağırıyorlar, ya da cepten çakı bıçak çıkarıyorlar. insanın canına, malına , namusuna, onuruna bir saldırı gelmedikçe, kavgadan tümden uzak durmak lazım.

mbasak ve Chapkn bunu beğendi.
  3. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum aynı sorun bendede var yanlız değilsin ama kurallarda kavgayla ilgili başlık açmak taktik istemek yasaktır yazıyodu tam hatırlamıyosam dikkat et ban yiyebilirsin

Chapkn bunu beğendi.
  4. Chapkn

Chapkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle Görüş için teşekkürler Uzak dursakta geliyor bizi buluyor bu şeytan. Artık Türkiyede insanın gözüne baksak kavga çıkıyor .
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Aralık 2014 ---
    Görüş için sağol . Bu sorunu nasıl kaldıracaksak artık yapıcak birşey yok . Şimdi kavga çıkarsak dayak yeyip yada dövmekle alakası yok arkası gelicek korkusu var oda bizi bitiriyor işte.

5. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    SAğlam bi dayak ye kendine gelirsin :)

6. burak717

burak717 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Dayak yemeden dayak atmayı ögrenemezsin diye boşa demiyolar. Sen dayak yemekten korkarsan hic bir zamanda karsıdakini indiremezsin ne kadar guclu olursan ol bu bir gercek. Korkak olmaman gerekir o an duygularını bir kenara bırakıp konstanre olman gerek tabikide deli cesareti gelsin demiyorum :D

7. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Dün hayatimda ilk kez ciddi ciddi kavga ettim. Bu konuda en saglikli ogudu ben veririm sanirim. Evet cocugu olduruyodum resmen. Konu ozeldi. Ama simdi garip hissediyorum. Hani haketmisti ama yinede icimde garip bir his var. Yapmasamiydim hic falan diyorum. Acima gibi bir sey. Sana tavsiyem ozenmemen boyle seylere. :)

Sayfayı Paylaş