Cene kasi ve koseli bi yuz icin antreman var mi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve can_man tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar son 2 aydir cene kasi ve kare bi surat icin ne yapmam gerektigini arastiriyorum.Kimi insan imkansiz oldugunu tamamen genetik oldugunu oldugunu soylerken kimi insan azda olsa yukseltebilecegimi soyledi.Ilk olarak biraz kilo almamiz gerekiyormus sonra sakiz vb sert cisimler cigneyerek(dis minesine zarar vermeyecek sertlikte) bunlari kasa ceviriyomusuz.Ardindanda kilo verip bunlari aciga cikariyomusuz.Birisi de bana dediki yasim kucuk oldugundan cene kemiklerim daha yerine oturmamis(17 yasimdayim kasimda gircem 17 yasima) sizce yasla bi ilgisi var mi ? Demin tartildim 83 kg ciktim sizce kilonunda etkisi var midir ? Gidim filan var yani. He kucukluk fotografi meselesi diyince 6 yasimdaki fotografima baktim cene kemiklerim var resmen.yanak mi cene mi tam anlayamadim ancak kilo almaya basladigim zaman o kemikler kaybolmus resmen yuzumun ucgenligi gitmis.sizin yorumlanizida bekliyorun ailem sen hep yuvarlak suratliydin diyoda bilmiyirum bence ucgenmis.

2. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    genetiktir kardeşim ya kafa kemik yapısıyla alakalı suratta kas yoktur yani düşüncem öyle kemiği nası düzeltebilirsinki

aziz4458 bunu beğendi.
  3. cihad27

cihad27 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aynen genetik birşeyde yağlanmandan ve kilondan dolayı kemikliysede gözükmeyebilir küçükken kemikliysen şimdide öylesindir kilondan belli olmuyodur zayıflamayı dene

Sayfayı Paylaş