Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. mansion

mansion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iğneli c4

slm lar 2 gün önce C 4 u aldım. dün idman yapma fırsatım oldu. talımatına göre 200 ml suya 1 yemek kasıgı kullandım . 15 dk gectı gecmedı yuzume kulaklarıma kafama mınık mınık ıgneler saplanmaya basladı, salondakı öneren kısıye ( spor hocasına )sordugumda ok ıdmana hazır oldugunu uyarıyor senı gıt hemen antrenman a basla dıe cvp ladı ama normalde bench te hıc bsıey kullanmadan kaldırdıgım agırlık 50 ıken C 4 u aldıgımdakı kaldıramadıgım agırlık 40 kılo yuzume ve kafama kulagıma batan ıgnelerde cabası :/ konu ıle ılgılı bılgı sahıbı kısıler yardımcı olabılır mı ltfn

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    30 servislik kutu bitti. antrenmanda yorgunluk olayını tamamen kaldırdı kilolarda bir artış oldu.

mide bulantısı yok, gece uykusuzluk yok gayet başarılı ürün.

bu tarz ürünleri kullanacaksanız antrenmanda kendinizi yeterince zorlamalısınız
    bence minimum 1 yıl. 1 yıl dan sonra kilolar ancak artıyor.

beslenme diyetini eksik yapan, antrenmanını eksik yapan kesinlikle optimum verim alamaz.

3. seanlee

seanlee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 poşet animal cuts 30 dk. sonra üniversal likit 1 kapak ardından extreme c4 1 saat antrenman ve weider pre. whey protein ve yatmadan önce tekrar weider pre whey protein sormak istediğim extreme c4 ve animal cuts sizce ters mi? hocalarımdan yardım bilgi istiyorum göbek bölgesinde yağlanma var kilo 85 1 gün dolu 1 gün dinlenme yapıyorum amacım öncelikli yağ yakmak (göbek bölgesi) diğer taraflarda fazla birşey yok diyafram fazla cıkık gibi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

4. mansion

mansion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm lar yuzde herhangi bir karincalanma yada batma oldumu c 4 e kullanmaya basladiginda ?

5. dialoque

dialoque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cellucor C4

arkadaşlar ben bu ürünü yeni aldım 3. günüm, ürünü kullanmaya başladığınızda bir titreme oluyor, tadı çok hoş. fakat enerji adına hiç bir etki hissetmedim. tavsiye etmem. fakat genede takdir sizin. herkezde aynı etkiyi göstermeyebilir, bilemiyorum.

6. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    kaşıntı batmaya sebebiyet beta alanın den dolayı olmalı, daha once 3-4 gr lık dozlar halınde kullandıgım için, C4 içeriğinde 1.500 gr' lık doz karıncalanma yapmadı..

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    denildiği kadar çok iyi bir ürün fiyatı pahalı gelebilir ama bence değer tadı güzeldi herşeyden önce performansımdada artış gördüm mide bulantısı uyku sorunuda yapmadı kullanmadan önce yorumların abartıldığını düşünüyordum beklentimi düşük tuttum ama beni yanıltmayı başardı benden tam puan

8. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    Beyler bir sorum olacak daha önceden soruldumu bilmiyorum 60 servislik c4 aldım idman önceleri kullandığımız zaman sadece arkasından idman sonra 5gr creatin almamın bir sakıncası olurmu sizce birde 1 ay kullanıp 1 hafta ara versem geri kalanınıda 1 hafta aradan sonra kullansam dahamı etkili olur

9. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    1mmortaL@

Kullanabilirsin. içeriğinde 1 gr. C. nitrate var. antrenman sonrası creatin kullanman için sorun olmaz..

1mmortaL bunu beğendi.
  10. mtnylnz

mtnylnz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım senin bu üründe gördüğün, benim göremediğim nedir. nasıl kullanıyorsun. etkisini nasıl hissettin. biraz açıklarsan sevinirim. etkisini hissettim dediğin en başta bir titreme yapıyor omu yoksa nedir.

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bu ürün beslenmene çok dikkat etmezsen işe yaramaz önerilen ölçülerde kullandım terleme oldu sonra salonda daha bir enerjik hissettim kendimi ağırlık kaldırmada etki gördüm ve set aralarında toparlanma konusundada etkisini gördüm neyse o yani

12. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Bu tarz pre-workout urunleri kullanan arkadaslar, urun etkili/etkisiz gibi yorumlar yapmadan once urunun ne oldugu/neler icerdigi gibi seyleri iyi analiz etmeleri lazim.

Cellucor C4 extreme bana gore ortalama bir preworkout urunu. Stimulant tabanli, o nedenle eger "stimulant junkie" yani vucudunuz kafein gibi uyaricilara tolere olmussa etki gorememeniz normaldir. Bu gibi durumlarda kahve, yesil cay dahil tum uyarici iceren besin/madde vs. ye 2-3 hafta ya da daha uzun sure ara verip tekrar baslamak gerekir etki gormek icin.

Ya da "non-stimulant based" uyari tabanli olmayan preworkoutlari deneyebilirsiniz.Asagidaki linkte en iyi preworkout urunlerin listesine ulasabilirsiniz. Urunlerin hepsini olmasa da cogunu denedim. Yapilan siralama guvenilir.

http://nitrofatburners.com/best-pre-workout-supplement/#Pre Workout3

stanstolen ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. cey__cey

cey__cey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    5 antremandır kullanıyorum. gözlemlediğim sonuçlar şu şekilde
    -motivasyon
    -antreman isteği
    -anteraman süresinde kısalma( en çok şikayet ettiğim konu idi antreman sürelerimi mak 45 dakikaya çekmem için çok yardımcı oldu.)
    -yorgunluk azalışı
    -hafif kilo artışları

bu tarz ürünlerden bence ancak bu kadar etki alınabilir. bu ürünü 2 gün içerek kaldırdığı kiloları 2 katına çıkaracağını zanneden yada ilk antremandan çok ağır gireceğini zannedenler var.bu ürünü ilk 4 antremanda kullandığımda hafif kilo artışları sağladı. dumbell press yaparken 25 kilo ile daha rahat set çıkardım 5. ant sonrasında 30 kilo yapabildim ağırlığı mesela.

karışması ve orange aromaı mükemmel. kesinlikle başka aromlarla fantezi aramayın. tek sorunu kutu içerisinde toz tam bir homejenlik göstermiyo ve çok tozuyo. bir çok kişide olan batma hissi ve karıncalanma şikayetlerim olmadı 1.5 ölçek kullanıyorum. yemekten 2 saat sonra almaya özen gösteriyorum mide ne kadar boş olursa okadar iyi bence. 30 dakika sonra kendinizi hazır hissedince antremana başlıyorum ve antreman sürem 15-20 dakika kısaldı.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    belli bir oranda etki yapar zaten ürünü alanlar süpermana dönüşeceğini sanıyorlar iyi bir üründe olağanüstü sonuçlarda beklememek lazım

15. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    Selam . Peki diğer no ürünlerindeki gibi dozaj arttırımı yapabiliyormuyuz yoksa 1 scoop aşılmamalımı ikiye çıkabilirmiyiz acaba ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:13 ----------

Yanlış anlamadıysam başta bir scoop ile töleransınıza bakın sonra ikiye çıkılabilir diyor sitesinde .

16. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    Selam arkadaşım . bunda iki scoop a kadar çıkılabiliyor degilmi en fazla ?

17. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    ..
    Konsantre üründür,doz arttırımı gerektirmez.Seni hiç etkilemiyorsa belki.

18. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Animals cuts ,universal 2700,c4 extreme bunların yanında acaba creatinde eklemelimiyim? yoksa animals cutsla ters bi tepki yaratması söz konusu oldugundan metabolizmada problem mi yaşarım?

19. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum jack3d methyheaxnnamine varmış buda doping olarak geçiyormuş acaba c4 , animal ragede veya assulttada böle bir sorun varmıdır versa pre workout ürünü olarak ne kullanmalıyım lütfenbilen varya yardm edebilirmi

20. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    saydıgın ürünlerde yok ama jack3d de mevcut o yüzden tr de distüribitörlere gelmiyor.benim müsabık judocu arkadaşım noxplode kullanabiliyor.ben ona c4 de verdim sıkıntı olmaz anlıyorum seni

burakjudo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş